OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Pro holku nebo pro kluka? Dárek musí hlavně bavit

Vybrat správný dárek pro potomka někdy bývá nadlidský úkol. Jak najít takový, který nezklame?

Pravidlo číslo jedna – oprostěte se při nákupu od toho, jaké hračky se líbí vám. Až budete nostalgicky stát nad regálem s retro autíčky, myslete na to, jestli by si s nimi hrály opravdu vaše děti, nebo spíš vy. Při výběru se řiďte nejen věkem, ale hlavně tím, co děti baví a co mají rády. Snažte se vybrat hračku, která je po týdnu neomrzí a zároveň třeba podpoří jejich fantazii.

Zdroj: Mall.cz

​Stálicemi v holčičích pokojíčcích jsou samozřejmě panenky v nekonečném množství provedení. Výhodou je, že k nim můžete průběžně dokupovat další oblečení a doplňky, případně zařídit celý obrovský domeček pro panenky. Větší slečny zase mají rády různé sběratelské edice zvířátek a panenek s příslušenstvím.

 

Zdroj: Mall.cz

​Co pořídit pro malého dobrodruha? Kluci ocení hračky jako auta, stavebnice nebo letadla, velký úspěch mají také vláčkodráhy. Výhodou je opět možnost průběžného rozšiřování a dokupování dalších dílů – tolika, kolik jejich dětský pokoj snese. I kluci rádi sbírají, jen to bývají spíše figurky akčních hrdinů nebo sběratelské karty.

 

Zdroj: Mall.cz

​Většina hraček na trhu ale potěší jak kluky, tak holky. Sázkou na jistotu je samozřejmě nesmrtelné lego, které je naprostou a generacemi prověřenou klasikou. Chybu neuděláte ani se stavebnicí – může být dřevěná, plastová či kovová. A pokud chcete podpořit kreativní myšlení, zkuste magnetickou nebo elektronickou, která hravou formou přiblíží svět techniky. Tvořivé děti zase vždy potěší nejrůznější kreativní sady na výrobu slizu, svíček či náramků.

 Bráníte se kupování elektroniky? Dárek nemusí být jen mobil nebo tablet. Starší děti určitě ocení hračku na dálkové ovládání nebo malý dron s kamerou, se kterým si vyhrají i s kamarády.

 

Zdroj: Mall.cz

​Jste v obchodě s hračkami tak trochu ztracení? Vyberte tu pravou hračku v pohodlí domova na MALL.CZ, kde na vás čeká přes 12 000 položek k okamžitému odběru.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz