Krimi

Čtrnáctiletý školák měl v Příbrami napadnout své spolužáky nožem

Čtrnáctiletý školák měl v Příbrami napadnout své spolužáky nožem
Ilustrační snímek

Policie vyšetřuje případ, kdy měl chlapec na základní škole napadnout nožem své dva spolužáky. Byl předán do péče odborníků.

Policie od čtvrtka vyšetřuje případ na základní škole v Příbrami. Čtrnáctiletý chlapec tam měl podle policistů napadnout nožem své spolužáky. Dva chlapci mají pouze povrchová zranění, která nevyžadovala lékařské ošetření.

Případ policisté vyšetřují ve spolupráci s učiteli a vedením školy. "Celé záležitosti věnují náležitou pozornost a jejich prioritou je důkladně prošetřit, proč, z jakých pohnutek a za jakých okolností vůbec k incidentu došlo. Hovořit budou jak s napadenými chlapci, tak s jejich spolužákem, který na ně měl zaútočit, tak i s dalšími, kteří byli svědky tohoto jednání. S ohledem na nízký věk všech účastníků ale nemůžeme v tuto chvíli sdělovat bližší, či detailnější informace," uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Související obsah

Hoch byl předán do péče odborníků ve specializovaném zdravotnickém ústavu. Vzhledem k tomu, že se jedná o nezletilé chlapce, policie nebude sdělovat bližší informace.

mark, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým rakouským kancléřem se stane Karl Nehammer

Rakousko bude mít nového kancléře, stane se jím dosavadní ministr vnitra Karl Nehammer. Ten zároveň povede vládní stranu ÖVP (Rakouská lidová strana), informoval o tom list Kronen Zeitung. Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz ve čtvrtek oznámil, že v politice definitivně končí. Z funkce odstoupil v říjnu, když jej a jeho okolí začala policie vyšetřovat kvůli údajné korupci. Současný kancléř Alexander Schallenberg ve stejný den oznámil, že na funkci rezignuje ve chvíli, kdy se ÖVP dohodne na novém lídrovi.

Píše se na Deník.cz