Domácí

Voyo chystá další projekt. Scénář napsal Michal Suchánek

Televize Nova začala exkluzivně pro Voyo natáčet novou minisérii Národní házená. Scénář napsal Michal Suchánek, který si v seriálu také zahraje, i se svojí dcerou. V dalších rolích se objeví například Jiří Langmajer nebo Václav Neužil.

Do světa sportu diváky Voyo zavede už brzy minisérie Národní házená. Režíruje ji Vladimír Skórka a scénář napsal Michal Suchánek. "Vzhledem k tomu, že jsem to od dětství znal, tak mi to přišlo v něčem zajímavé. Mně se třeba líbil Okresní přebor, ale to už bylo," vysvětlil Suchánek téma série.

"Národní házená je o skvělém scénáři Michala Suchánka. Nejsou to jenom ty jeho divočinky, ale on umí i takový jemný krásný, takový chlapský, humor," popsal režisér Skórka.

​V hlavních rolích komediálního seriálu, který se točí kolem skupinky celoživotních kamarádů, uvidí diváci kromě samotného Michala Suchánka třeba Jiřího Langmajera, Václava Neužila nebo Martina Pechláta.

Související obsah

​"Já hraju roli kluka, kterému se říká Pučma. Je totiž často, respektive pořád, bez peněz," popsal Neužil. Před začátkem natáčení si herci museli samozřejmě osvojit alespoň základní techniky a pravidla tohoto ryze tuzemského sportu. "Měli jsme náročnou tréninkovou průpravu," řekl Martin Pechlát. 

Premiéry nového seriálu Národní házená z produkce Voyo Originál se diváci dočkají už na začátku příštího roku.

mb, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz