Domácí

Voyo chystá další projekt. Scénář napsal Michal Suchánek

Televize Nova začala exkluzivně pro Voyo natáčet novou minisérii Národní házená. Scénář napsal Michal Suchánek, který si v seriálu také zahraje, i se svojí dcerou. V dalších rolích se objeví například Jiří Langmajer nebo Václav Neužil.

Do světa sportu diváky Voyo zavede už brzy minisérie Národní házená. Režíruje ji Vladimír Skórka a scénář napsal Michal Suchánek. "Vzhledem k tomu, že jsem to od dětství znal, tak mi to přišlo v něčem zajímavé. Mně se třeba líbil Okresní přebor, ale to už bylo," vysvětlil Suchánek téma série.

"Národní házená je o skvělém scénáři Michala Suchánka. Nejsou to jenom ty jeho divočinky, ale on umí i takový jemný krásný, takový chlapský, humor," popsal režisér Skórka.

​V hlavních rolích komediálního seriálu, který se točí kolem skupinky celoživotních kamarádů, uvidí diváci kromě samotného Michala Suchánka třeba Jiřího Langmajera, Václava Neužila nebo Martina Pechláta.

Související obsah

​"Já hraju roli kluka, kterému se říká Pučma. Je totiž často, respektive pořád, bez peněz," popsal Neužil. Před začátkem natáčení si herci museli samozřejmě osvojit alespoň základní techniky a pravidla tohoto ryze tuzemského sportu. "Měli jsme náročnou tréninkovou průpravu," řekl Martin Pechlát. 

Premiéry nového seriálu Národní házená z produkce Voyo Originál se diváci dočkají už na začátku příštího roku.

mb, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z Latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Píše se na Deník.cz