Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 21. října: V práci se vyvarujte konfliktům

Horoskop na čtvrtek 21. října: V práci se vyvarujte konfliktům
Zdroj: Getty Images

V práci narazíte na agresivního a neústupného soupeře. Zápas to nebude jednoduchý, vy si však umíte poradit. Jen dbejte na to, aby asertivita nepřešla do agresivity. Hranice je totiž velice tenká!

Beran

Partner se před vámi omylem prořekne. Dozvíte se tak informaci, o které jste netušili a která se k vašim uším evidentně neměla dostat. Kroťte hněv a svůj protějšek netrestejte. Příště byste se nedozvěděli už vůbec nic! Jen dejte najevo zklamání.

Býk

V partnerském vztahu se dočkáte větší důvěry. Ruku v ruce s důvěrou jde ovšem také zodpovědnost. Teď, když vám partner stoprocentně věří, byste ho rozhodně neměli zklamat. Přešlap by v tomto směru byl pro protějšek bolestivý a pro vztah fatální.

Blíženci

Pokud jste se dříve pustili do odvážného podniku, ukáží se konečně první úspěchy. Je to důkaz, že jste se rozhodli správně a jdete po té nejlepší možné cestě. Nyní už o sobě ani o svých plánech nemusíte pochybovat. Jen nadále pracujte na svém snu.

Rak

V práci narazíte na agresivního a neústupného soupeře. Zápas to nebude jednoduchý, vy si však umíte poradit. Jako vodní znamení preferujete tichý boj pomocí rafinovaných zbraní. A jak se říká, tichá voda břehy mele. Váš konkurent nemá nejmenší šanci.

ANDĚLSKÝ TAROT
Každý má své anděly strážné, kteří dohlíží na naše činy, posunují nás správným směrem k dosažení našich cílů. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly je odhalit!

Lev

V zaměstnání vám hrozí drobné neshody s konkurencí. To, že si neberete servítky, však občas není na škodu. Alespoň tak soupeřům ukážete, že s vámi musí počítat. Jen dbejte na to, aby asertivita nepřešla do agresivity. Hranice je totiž velice tenká!

Panna

Dočkáte se výjimečného kariérního úspěchu. Díky tomu si budete moci konečně oddechnout a dát si malou pauzu. V poslední době jste totiž trávili v práci více času než kdekoliv jinde. Teď byste se měli pro změnu věnovat rodině, kterou jste zanedbávali.

Váhy

Dřívější investice se v novém světle nejeví příliš šťastně. Starosti vám dnes nedají spát, ovšem neházejte flintu do žita! Je totiž pravděpodobné, že se situace opět otočí. Nevzdávejte se tedy předčasně a věřte sami sobě. Máte cit pro příležitost.

Štír

Dnes budete mít menší potíže s komunikací. Důvodem jsou problémy, které vám neustále odvádějí myšlenky a mají za následek nesoustředěnost. Výsledkem mohou být nedorozumění, která vám situaci rozhodně neulehčí. Dejte si proto pozor na veškeré sliby.

RUNY – VÝHLED DO BUDOUCNOSTI
Starobylé runy vám řeknou, co vás čeká za měsíc, půlrok či za rok! Nechte se výkladem ZDARMA vést jejich mocnou sílou!

Střelec

Okolí se s vámi bude radovat, až všem oznámíte dobrou zprávu. Největší díl potěšení však samozřejmě připadne vám! Dnešní den si tedy náležitě užijte. Výjimečně je dovoleno zapomenout na veškeré povinnosti a oddat se oslavám, radovánkám a zábavě!

Kozoroh

Rodina vás bude nutit k aktivitám, o které rozhodně nestojíte. Nedá se však nic dělat. Občas je nutné sklapnout podpatky a jednoduše se překonat. Potenciální konflikty by byly naprosto zbytečné. Uvidíte, že nakonec si i dnešní den celkem užijete.

Vodnář

V partnerském vztahu se začne blýskat na lepší časy. Konečně se totiž dostanete přes zdánlivě nepřekonatelné bariéry vzájemného porozumění a budete si s protějškem opět užívat jeden druhého. Teď se jen snažte, abyste tento stav udrželi co nejdéle.

Ryby

V práci se dostanete na skvělou pozici, která vám nabídne velký potenciál dalšího profesního růstu. Zpočátku to sice nebude jednoduché a budete mít co dělat, abyste udrželi s ostatními krok, nakonec se ale vše v dobré obrátí. Jen musíte vytrvat!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Krátká zpráva

Za sobotu přibylo 10 967 nakažených, je to méně než před týdnem

Česko za sobotu eviduje 10 967 potvrzených případů nákazy koronavirem. Před týdnem za sobotu přibylo o 1 500 případů více. Nejhorší situace je v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště a v Olomouci. V nemocnicích je aktuálně 6 431 pacientů s covidem, z toho 1 018 v těžkém stavu. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Píše se na Deník.cz