Co nás čeká

Horoskop na pátek 22. října: Štěstěna je dnes na vaší straně

Horoskop na pátek 22. října: Štěstěna je dnes na vaší straně
Zdroj: Getty Images

Ať už máte v plánu uskutečnit své milostné či pracovní sny, máte k tomu ideální příležitost. Udržte si svůj optimismus a přístup k životu a buďte inspirací pro své okolí. Pokud dnes dostanete pozvání na milostnou schůzku, Venuše radí neváhat a přijmout.

Beran

Štěstěna je dnes na vaší straně! Ať už máte v plánu uskutečnit své milostné či pracovní sny, máte k tomu ideální příležitost. K realizaci představ bude potřeba spoustu odvahy. Pokud však překonáte svoje obavy, dosáhnete všeho, co jste kdy chtěli.

Býk

Važte si toho, že ve vaší domácnosti vládne po dlouhé době pohodová atmosféra a nekažte ji zbytečnými průpovídkami. Pokud nejste právě ideálně naladěni a máte potřebu do někoho rýpat, raději si zajděte na procházku a trošku si provětrejte hlavu.

Blíženci

Vaše životní energie je snad nevyčerpatelná! Každý, kdo se ocitne ve vaší přítomnosti, má hned lepší náladu. Udržte si svůj optimismus a přístup k životu a buďte inspirací pro své okolí. Dnes vám štěstí přeje, neváhejte uskutečnit vaše představy.

Rak

Cesta k úspěchům je krkolomná a budete ještě muset zdolat plno stupínků, než se dostanete na vrchol. Dnes se vám však podaří posunout zase o kousek dál. Buďte trpěliví a i nadále si udržte své pracovní nadšení, už brzy se dočkáte naplnění vašich snů.

ANDĚLSKÝ TAROT
Každý má své anděly strážné, kteří dohlíží na naše činy, posunují nás správným směrem k dosažení našich cílů. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly je odhalit!

Lev

Pamatujte si, že vědomosti a vzdělání je něco, co vám zůstane až do konce života. Pokud dostanete příležitost znovu se vzdělávat, neváhejte ani minutu a rozšiřte si své obzory. Využijte jedinečné šance obohatit váš život a buďte o něco moudřejší.

Panna

Pokud dnes dostanete pozvání na milostnou schůzku, Venuše radí neváhat a přijmout. O nic přece nejde a za pokus to jistě stojí! Věřte, že byste mnohem více litovali toho, že jste promarnili příležitost než toho, že se vše nevyvedlo podle vašich představ.

Váhy

Je vám špatně z ošklivých pomluv týkajících se někoho z vašich známých? Pokud vám už hloupé řeči lezou krkem, neváhejte od srdce říct, co si o tom všem myslíte. Učiňte tak přítrž pomluvám a lžím. Nedopusťte, aby se šířily dál, a pomozte tak příteli.

Štír

Trpí váš partner chorobnou žárlivostí? Nenechte se vytočit a snažte se pochopit, že všechno pramení z nedostatku sebejistoty. Jste atraktivní, inteligentní a zábavní. Nedivte se, že si partner připadá nedostatečný. Ujistěte ho, že je pro vás jediný.

RUNY – VÝHLED DO BUDOUCNOSTI
Starobylé runy vám řeknou, co vás čeká za měsíc, půlrok či za rok! Nechte se výkladem ZDARMA vést jejich mocnou sílou!

Střelec

Pouštíte se do nového projektu? S trochou plánování a trpělivostí se vám vše povede. Štěstí je tentokrát na vaší straně a vy se nemusíte obávat neúspěchu. Vzpomeňte si na své chyby a čerpejte ze zkušeností. Úspěch projektu bude pro vaši kariéru klíčový.

Kozoroh

Dnes bude v podstatě nemožné plně se soustředit na práci. Vlivem retrográdních planet se vám hlavou budou honit všechny možné myšlenky, jen ne ty, které se týkají vašich povinností. Raději se dnes vyhněte složitějším úkolům a důležitým jednáním.

Vodnář

Přestože máte práce nad hlavu a plno různých povinností, nikdy byste neměli zapomínat na nejbližší. Najděte si alespoň pár chvilek a věnujte se své rodině. I když si to teď neuvědomujete, potřebujete je a oni vás. Rodina je to nejcennější, co máte.

Ryby

Jste schopní a nadřízený si to dobře uvědomuje. V blízkém čase proto můžete očekávat buď zvýšení platu, nebo rovnou povýšení. Dobře si však rozmyslete, zda vám to za to stojí. Za vyššími výdělky stojí více zodpovědnosti a práce. Poraďte se s partnerem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Televizní noviny se těší vysoké sledovanosti

TV Nova potvrdila pozici jedničky na televizním trhu, když její hlavní zpravodajská relace Televizní noviny zaznamenala minulý týden v pondělí rekordní podíl na sledovanosti. Televizní noviny dosáhly ve všední dny minulého týdne průměrného podílu na sledovanosti 39,93 % diváků v CS 15 – 54. V kategorii 4+ sledovalo Televizní noviny každý všední den průměrně 1 570 000 lidí. Rekordní podíl na sledovanosti v letošní podzimní sezóně zaznamenaly Televizní noviny v pondělí 22. listopadu 2021, když dosáhly 43,27% share v cílové skupině 15 – 54. Nejsledovanějším pořadem televizního trhu uplynulého týdne v hlavních cílových skupinách se staly Televizní noviny ze čtvrtka 25. listopadu 2021 – nenechalo si je ujít 1 695 000 diváků starší 4 let.

Krátká zpráva

V Hrabalově chatě bude muzeum

Zastupitelstvo Středočeského kraje schválilo odkup chaty Bohumila Hrabala v Kersku. Chatu, ve které spisovatel žil a tvořil, odkoupí kraj za 9 900 000 Kč. Cílem je otevřít toto významné místo veřejnosti a vybudovat expozici připomínající Hrabalův život, tvorbu i vztah k rekreační osadě Kersko. V plném provozu by výstava v chatě měla být v roce 2024.

Píše se na Deník.cz