Co nás čeká

Horoskop na sobotu 23. října: Pozor na prudké hádky

Horoskop na sobotu 23. října: Pozor na prudké hádky
Zdroj: Getty Images

Slunce se dnes přesouvá do znamení Štíra. Ohnivost a temperament tohoto znamení se mohou promítnout i do vašeho vztahu. Pozor na prudké hádky a rozepře.

Beran

Osoby ženského pohlaví vám opravdu vydatně pomohou s plánováním. Nechte si poradit, uvidíte, že vše bude mnohem jednodušší. Tvrdohlavostí byste si mohli tentokrát jenom uškodit. Uvědomte si, že vaším zájmem je ušetřit pokud možno co nejvíce času!

Býk

Slunce se dnes přesouvá do znamení Štíra. Ohnivost a temperament tohoto znamení se mohou promítnout i do vašeho vztahu. Pozor na prudké hádky a rozepře. Raději dnes partnera příliš neprovokujte. Jednejte s rozvahou a nebojte se protějšek rozmazlovat.

Blíženci

Dnešní den, kdy se Slunce přesune do nového znamení Štíra, strávíte úporným přemýšlením nad rodinným majetkem. Ať si však budete lámat hlavu jakkoliv, na jednoduché řešení nepřijdete. Nechte proto problém takříkajíc uležet. Pak to půjde snáze.

Rak

Dnes se obrňte trpělivostí. Rodina na vás bude tlačit, abyste se konečně usadili. Vy však víte, co chcete, a nenecháte se od toho odradit. Vaši blízcí to s vámi sice myslí dobře, jenom vy ale můžete řídit svůj život tak, abyste byli opravdu šťastní.

ANDĚLSKÝ TAROT
Každý má své anděly strážné, kteří dohlíží na naše činy, posunují nás správným směrem k dosažení našich cílů. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly je odhalit!

Lev

Spolu s přechodem Slunce do Štíra budete nečekaně obdarováni. Přestože půjde o maličkost, dárek vám opravdu zlepší náladu. Je až k neuvěření, co dokáže menší pozornost! Možná byste také měli dělat lidem v okolí častěji radost. Důvod mít nemusíte!

Panna

Opět dokážete, že máte schopnosti a talent, o kterých se může nechat jiným jenom zdát. Ocení to především vaše rodina. Těm opravdu nemusíte dokazovat, jak jste dobří. Vaši blízcí si vás náležitě váží a jsou na vás hrdí. Ostatně, po kom máte nadání?

Váhy

Po náročném pracovním týdnu potřebujete nějakou odpočinkovou aktivitu. Ideální se ukáže být dekorování a úprava domácnosti. Dejte volný průchod fantazii a nebojte se zapojit do zvelebování příbytku i své blízké. Koneckonců je to přece i jejich domov!

Štír

Konečně vyřešíte dlouhotrvající problémy s rodinným majetkem. Přát vám v tom bude Slunce, které se právě dnes posune do vašeho znamení. Uvědomíte si, že nejlepším řešením je kompromis a že nemá cenu přilévat olej do ohně, obzvláště pokud se jedná o vlastní rodinu.

RUNY – VÝHLED DO BUDOUCNOSTI
Starobylé runy vám řeknou, co vás čeká za měsíc, půlrok či za rok! Nechte se výkladem ZDARMA vést jejich mocnou sílou!

Střelec

Slunce dnes přehupne do vodního znamení Štíra a po dlouhém a náročném týdnu se budete cítit přepracovaní. Rozhodně se nenechte nutit do žádných aktivit! Horká koupel, dobré jídlo a čtivá knížka nebo zajímavý film, to jsou ideální možnosti, jak strávit sobotu.

Kozoroh

Dnes investujete především do svých potomků a ostatní potřeby půjdou prozatím stranou. Nakupujte však rozvážně a nenechte se strhnout nákupní horečkou. Také se obrňte proti prosbám a nářkům svých ratolestí. S penězi zacházejte opatrně, vyplatí se to.

Vodnář

O svých budoucích krocích se poradíte s rodiči. Moc dobře si totiž uvědomujete, že co se týče zkušeností, nemáte šanci se s nimi rovnat. Bedlivě proto vyslechněte jejich rady. Ale i přesto je zodpovědnost za konečné rozhodnutí jen a pouze na vás.

Ryby

Dnešní den strávíte s rodinou. Po dlouhé době budete všichni spolu, nastává proto ideální příležitost pro nějakou akci. Ať už vyrazíte za kulturou či sportem, vybírejte pečlivě a berte ohledy na všechny členy rodiny. Vaši blízcí iniciativu ocení!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz