Co nás čeká

Horoskop na neděli 24. října: Investice do lásky se vyplatí

Horoskop na neděli 24. října: Investice do lásky se vyplatí
Zdroj: Getty Images

Venuše ve Střelci dnes důrazně varuje! Měli byste dát partnerovi najevo své city, jinak může být budoucnost vztahu nejistá! Saturn ve Vodnáři přitakává, že jsou jisté investice, které se vyplatí.

Beran

Jak dlouho jste již odkládali opravu domácnosti? Využijte volného dne a přebytečné energie a konečně se do toho pusťte. I když to možná není ideálně strávený nedělní den, pamatujte, že samo se to neudělá. Čím dříve to budete mít odbyté, tím lépe.

Býk

Vyslechněte si svůj protějšek. Nejenže vás může obohatit o spoustu zajímavých poznatků, také vás svými názory naladí na pozitivní vlnu. Máte štěstí, že jste si vybrali partnera, který vám bude mít celý život co nabídnout. Oplácejte mu stejnou kartou.

Blíženci

Jste čerstvě zadaní? Nedělejte unáhlená rozhodnutí a dejte tomu volný průběh. Je normální, že si oba ze začátku musíte zvykat. Pokud jste se setkali s určitými omezeními, neváhejte si o tom s partnerem promluvit. Nezahazujte šanci na spokojený vztah.

Rak

Využijte volna a vyrazte si s protějškem na výlet do přírody. Provětráte si hlavu a aktivně strávíte den. Berte to jako duševní i tělesnou očistu po náročném týdnu a užijte si krásného podzimního odpoledne. Nalaďte se s partnerem na stejnou vlnu.

ANDĚLSKÝ TAROT
Každý má své anděly strážné, kteří dohlíží na naše činy, posunují nás správným směrem k dosažení našich cílů. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly je odhalit!

Lev

Očekáváte návštěvu svých známých? Připravte si pro ně pohoštění a ujistěte se, že jim u vás nebude nic chybět. Ukažte, že jste skvělí hostitelé a společně s přáteli si užijte příjemné nedělní odpoledne. Ocení vaši péči a vždy se k vám rádi vrátí.

Panna

Láska si zkrátka nevybírá. Tentokrát zastihne vás a vy byste se raději měli připravit na to, že si budete muset vybrat. V tomto případě toho rozumem moc nevymyslíte, raději tedy spoléhejte na vaše instinkty a nechte své srdce, aby vybralo za vás.

Váhy

Venuše ve Střelci dnes důrazně varuje, že důsledek vašich rozhodnutí ovlivní vašeho partnera stejně tak, jako vás. Poraďte se proto se svou milovanou polovičkou a až potom udělejte definitivní rozhodnutí. Najděte společný kompromis i řešení problému.

Štír

Svého partnera nadevše milujete a nedáte na něj dopustit. Splňte jeho sny a nebojte se dát otevřeně najevo, jak moc pro vás znamená. Stanete se sice zranitelnějšími, pokud ale nebudete protějšku stoprocentně důvěřovat, budoucnost vztahu je nejistá.

RUNY - VÝHLED DO BUDOUCNOSTI
Starobylé runy vám řeknou, co vás čeká za měsíc, půlrok či za rok! Nechte se výkladem ZDARMA vést jejich mocnou sílou!

Střelec

Rodina je pro vás tím nejdůležitějším a udělali byste pro ni první poslední. Všichni to dobře vědí a nebudou vám vyčítat, pokud se dnes budete věnovat sobě místo jim. Po dlouhém týdnu v práci si zasloužíte odpočinek. Načerpejte nové síly a motivaci.

Kozoroh

Užírá vás žárlivost? Pokud je to k nevydržení, neváhejte dát své pocity najevo. Trocha žárlivosti se dá pochopit jako hezký důkaz lásky a partnerovi polichotí, že se o něj bojíte. Nic se však nemá přehánět. Dejte si pozor, abyste nepřekročili hranice.

Vodnář

Pohodová atmosféra v rodině je k nezaplacení. Uvědomte si, jaké máte štěstí a přestaňte hledat problémy v maličkostech. Máte jedinečné rodinné zázemí a měli byste o něj pečovat, jak jen to půjde. Člověk často nedocení vše, co má, dokud o to nepřijde.

Ryby

Saturn ve Vodnáři dnes přitakává, že jsou jisté investice, které se vyplatí. Pokud se chystáte na rekonstrukci vašeho obydlí, věřte tomu, že je jednou z nich. Na některých věcech se šetřit nedá a investovat do nového vybavení bytu se vám rozhodně vyplatí!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz