Zahraničí

Ve Francii našli vykuchané mužské tělo, nemělo ani hlavu. Podezřelý uniká

Ve Francii našli vykuchané mužské tělo, nemělo ani hlavu. Podezřelý uniká
Zdroj: Profimedia

Neobvyklou vraždu řeší kriminalisté z jihovýchodní Francie, kde se našlo znetvořené mužské tělo. V souvislosti s ní hledají podezřelého muže, kterého považují za nebezpečného.

Francouzská policie hledá ozbrojeného a nebezpečného muže, který by podle jejich informací měl mít u sebe nůž. Pátrá po něm v souvislosti s nálezem mužského těla, které bylo bez hlavy a vykuchané. Další informace o oběti policisté neposkytli. Na pátrání po muži upozornil portál RT.

Hrůzná vražda se stala v oblasti Vaucluse v regionu Provence-Alpes-Côte d’Azur. Tamní strážci zákona už informovali obyvatele regionu, aby si na muže dávali pozor a při střetu s ním se vyhnuli konfrontaci. 

Francouzská média informují o tom, že do pátrání je zapojena helikoptéra a psovodi. Do pátrací akce měli být podle informací médií zapojeny i další policejní sbory. Strážníci veřejnosti vzkázali, že pokud by muže někdo viděl, má neprodleně kontaktovat policii.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z Latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Píše se na Deník.cz