Zajímavosti

Exmilenec Ivety Bartošové se stal poprvé tatínkem. Chlubí se dojemnou fotkou

Exmilenec Ivety Bartošové se stal poprvé tatínkem. Chlubí se dojemnou fotkou
Zdroj: Domenico Martucci/ David Malik / CNC / Profimedia

Italský zpěvák Domenico Martucci, bývalý partner tragicky zesnulé Ivety Bartošové, slaví narození vysněného dítěte. Syn Alexandr Vincent Martucci se narodil v pražské porodnici v Podolí. Pyšný tatínek hned sdílel novinku na sociálních sítích.

Ve čtvrtek odpoledne se Domenico Martucci pochlubil radostnou zprávou. Jeho dlouho očekávaný syn přišel na svět. Připojil i obrázek malého chlapečka s propletenými dlaněmi rodičů.

"Jsem nejšťastnější tatínek na světě! Děkuji mé milované manželce, že mi darovala to nejcennější v životě, našeho krásného a zdravého syna. Navždy vás budu s maminkou milovat, Alexi. Jste to nejkrásnější, co mě v životě mohlo potkat. Jsme rodina," napsal hrdý tatínek na svém facebooku.

Související obsah

Martucci se už letos v březnu chlubil těhotenstvím své manželky Nikol. Dohromady se dali v roce 2017, tři roky po smrti zpěvačky Ivety Bartošové, která byla zpěvákovou předchozí partnerkou. Po roční známosti se Martucci s novou vyvolenou zasnoubil a brzy nato měli svatbu.  

afo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel Jaroslav Hanuš, režisér seriálu Život na zámku

Dlouhodobým zdravotním problémům ve čtvrtek ráno podlehl režisér Jaroslav Hanuš. Bylo mu 70 let. Jeho nejznámějším počinem je seriál Život na zámku v hlavní roli s Tomášem Töpferem, podepsán byl i pod seriály Šípková Růženka nebo Náměstíčko.

Krátká zpráva

Sebastian Kurz definitivně končí v politice

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz se podle listu Kronen Zeitung rozhodl definitivně skončit v politice. V čele rakouské vlády poprvé stanul v roce 2017 coby vůbec nejmladší premiér na světě, bylo mu 31 let. V říjnu letošního roku musel rezignovat kvůli aféře se zmanipulovanými předvolebními průzkumy. Kurz se ale už do křesla kancléře nebude chtít vrátit. Podle listu Kronen Zeitung rozhodlo i to, že se mu narodil syn. V čele rakouských lidovců Kurze nahradí ministr vnitra Karl Nehammer.

Píše se na Deník.cz