Zajímavosti

Veronika Žilková slavila jubileum! Herečce popřáli i nejbližší kolegové

Oblíbená herečka Veronika Žilková slavila 60. narozeniny. Po divadelním představením jí popřála rodina i nejbližší kolegové. Oslavenkyně si tak náramně užila celý večer.

I když herečka nerada slaví, středeční večer ji uchvátil. Kromě jejích dětí a vnoučat jí dorazili popřát i někteří ze starých přátel. Z těch nejbližších tam chyběl jen Martin Stropnický, který své milované manželce bohužel osobně nepopřeje. "Manžel je v Izraeli. Bohužel jen na dálku," uvedla oslavenkyně.

Ani tato vzdálenost však nezabránila oslavě krásného jubilea. "Zítra večer videohovor, abych neplakala, že jsem sama. Ale přiletí na Vánoce. On bude slavit 65, takže my si uděláme nějakou společnou oslavu," řekla herečka. Narozeniny tak s manželem slaví online.

Související obsah

"Ale jsem ráda, že jsem tolika lidem stála za to, aby přišli a byli tady se mnou, protože se ta šedesátka blbě nese," pronesla dojatě herečka. Gratulace přicházely i jak jinak než ze světa showbyznysu, ve kterém Žilková působí už skoro čtyři dekády.

"Často se stává, že dobří herci nejsou dobří lidé, ale já musím říct, že ona je strašně fajn člověk. Je to taková ta matka, z ní to jako syčí," řekl herec Vláďa Ondřej.

Související obsah

Při příležitosti kulatin dostala oblíbená herečka i vlastní knihu. "Veroniky život je akční film. A pro každého spisovatele, kdo dělá životopisy, je takový šťavnatý, bohatý, životní příběh prostě senzační," pronesl Petr Macek, autor zmiňovaného životopisu.

"Bohužel zmoudříte až v těch šedesáti, o čemž je ostatně i moje knížka," dodala Žilková k své nové autobiografii po vydařené oslavě.

Rebecca Diatilová, afo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Krátká zpráva

Za sobotu přibylo 10 967 nakažených, je to méně než před týdnem

Česko za sobotu eviduje 10 967 potvrzených případů nákazy koronavirem. Před týdnem za sobotu přibylo o 1 500 případů více. Nejhorší situace je v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště a v Olomouci. V nemocnicích je aktuálně 6 431 pacientů s covidem, z toho 1 018 v těžkém stavu. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Krátká zpráva

V Rakousku demonstrovali odpůrci protiepidemických opatření

V sobotu demonstrovali v Rakousku odpůrci protiepidemických opatření. Ve Vídni se jich sešlo přes 40 tisíc. V zemi aktuálně platí tvrdý lockdown.

Píše se na Deník.cz