Co nás čeká

Horoskop na pondělí 25. října: Dnes přijde něco magického

Horoskop na pondělí 25. října: Dnes přijde něco magického
Zdroj: Getty Images

Cosi vám dnes udělá velkou radost. Můžete čekat něco magického a tajemného. Třeba nečekaná láska nebo i finanční obnos! Milující hvězdní patroni vám pomohou se hýčkat.

Beran

Pozitivní energie odstartovala změny a rozvířila ve vašem životě v posledních několika hodinách samé nečekané věci. A i nadále silně proudí. Vyjadřujte svůj názor na důležité věci doma i v práci, protože stud nestojí za potlačování pocitů.

Býk

Toto pondělí očekávejte něco magického a tajemného. Může to být nečekaná láska, zvláště pokud jste na cestách. Také to může být finanční obnos pohybující se v rozmezí s ohledem na to, jakou hodnotu máte nastavenou ve vašem probouzejícím se vědomí.

Blíženci

Cosi vám dnes udělá velkou radost. Nebojte se část z ní poslat dále, ať se můžete také účastnit této vzrušující vesmírné pošty. V práci bude vládnou poměrně čilá spolupráce, kterou máte nejraději, protože vás inspiruje k lepším výkonům. Doma pohoda.

Rak

Milující hvězdní patroni, Jupiter i Venuše, vám pomohou se hýčkat, spíše než šířit kolem sebe příliš nepříznivou energii. Budete výkonní a vzácné porozumění vymaže staré mentální a emocionální trosky, které zde zanechala nějaká nepěkná hádka.

NOVINKA – VELKÝ TAROT 2022!
Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Lev

Ať děláte, co děláte, potřebujete se zbavit minulosti dříve, než se vám nová kapitola v životě otevře. Dnešek je ideální den, aby vystihl vaše myšlenky, naděje a sny pro nadcházející období. Situace, která vás tížila, se tak vyřeší na konci dne.

Panna

Dnes na vás bude mít políčeno marnotratnost Neptuna a budete jenom tak utrácet za masáž nebo večeři ve své oblíbené restauraci. Můžete docela zapomenout na jisté finanční povinnosti, ke kterým jste ještě nedostali, ale kterým by rozhodně bylo třeba dostát.

Váhy

Každý jednou za čas dostane velmi silnou dávku intuice, a i když nebude v tabletkách, ale bude vycházet z vašeho nitra, nebude o nic méně hmatatelná. Udělejte změny, které je třeba už provést, nebo se budete muset alespoň pohybovat v novém směru.

Štír

Tento den může být pracovní energie dokonce ohromující. A díky vašemu vnitřnímu pravítku, dovedete rovnat své sny pěkně nad sebe. Budete mít podporu, ovzduší plné spousty důvěry a charisma i tah na branku, jež vám pomohou prostřednictvím náhod.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Střelec

Venuše ve Střelci ve vás vzbudí sny a pocity. Vezměte si vedení deníku jako úkol a klidně si ho uložte hned vedle vaší postele, aby rekordní záblesky intuice nezůstaly bez povšimnutí. Obzvláště kolem odpoledne budete muset jít za svým, mluvit o novém.

Kozoroh

Velký příběh je na spadnutí, a to v pásmu lásky a úspěchu. Tento den je slibný též tím, že vítězství vašeho úsilí konečně patří i vám, takže si můžete jít dále svou cestou a oslavit svůj úspěch s lidmi, kteří vám pomohli se posunout tam, kde jste.

Vodnář

Svůdná nálada vám zajistí společenský ruch a mohla by vytvořit nečekané spojení s někým, kdo by mohl pomoci urychlit vaši kariéru. Ale s komunikačně orientovanými jedinci nemusí jít jenom o práci, můžete očekávat, že se promítnout i do soukromí.

Ryby

Některé smíšené zprávy a cestovní nabídky se budou objevovat v druhé polovině dne. Někdo nový ve vaší firmě se může zasadit o zcela nový sen nebo vizi ve vaší mysli. Je to perfektní den pro posun nebo zahájení nového projektu, jenom se nesmíte stydět.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Televizní noviny se těší vysoké sledovanosti

TV Nova potvrdila pozici jedničky na televizním trhu, když její hlavní zpravodajská relace Televizní noviny zaznamenala minulý týden v pondělí rekordní podíl na sledovanosti. Televizní noviny dosáhly ve všední dny minulého týdne průměrného podílu na sledovanosti 39,93 % diváků v CS 15 – 54. V kategorii 4+ sledovalo Televizní noviny každý všední den průměrně 1 570 000 lidí. Rekordní podíl na sledovanosti v letošní podzimní sezóně zaznamenaly Televizní noviny v pondělí 22. listopadu 2021, když dosáhly 43,27% share v cílové skupině 15 – 54. Nejsledovanějším pořadem televizního trhu uplynulého týdne v hlavních cílových skupinách se staly Televizní noviny ze čtvrtka 25. listopadu 2021 – nenechalo si je ujít 1 695 000 diváků starší 4 let.

Krátká zpráva

V Hrabalově chatě bude muzeum

Zastupitelstvo Středočeského kraje schválilo odkup chaty Bohumila Hrabala v Kersku. Chatu, ve které spisovatel žil a tvořil, odkoupí kraj za 9 900 000 Kč. Cílem je otevřít toto významné místo veřejnosti a vybudovat expozici připomínající Hrabalův život, tvorbu i vztah k rekreační osadě Kersko. V plném provozu by výstava v chatě měla být v roce 2024.

Píše se na Deník.cz