Zajímavosti

Hollywoodští fešáci teď natáčejí v Česku. Můžete se s nimi potkat i vy

V Česku se opět točí ve velkém. Se zahraničními produkcemi sem společně míří ty největší hvězdy světového formátu. Můžete na ně narazit v ulicích, tak se mějte na pozoru.

S trochou nadsázky by se dalo říct, že v Česku už svět zachraňovali snad všichni z filmové série Avengers. Na Spidermena si u nás zahrál Tom Holland, v českých zákoutích ale natáčel třeba i představitel Kapitána Ameriky a už brzy přiletí další. Chris Hemsworth alias Thor.

Osmatřicetiletý herec v Česku bude natáčet film Extraction. Už v těchto dnech probíhají velké přípravy na samotné natáčení, které by mělo co nevidět začít. Původně se tento snímek měl natáčet v Chrisově rodné Austrálii, ale kvůli obavám z koronaviru se tvůrci rozhodli využít naši kouzelnou zemičku. 

Související obsah

A v těchto dnech už tady natáčí třeba herec Matthew Fox, který je známý především z kultovního seriálu Ztraceni. U nás si zahraje v postapokalyptické minisérii Last Light.

Že se po místních ulicích potuluje hvězdný herec Jeremy Irons, se zjistilo jen tak náhodou. To si takhle šel jeden nic netušící Čech užít slunný víkend do pražské kavárny. Když viděli, že dva pánové hovořící anglicky si nemohli dát kávu kvůli nefungujícímu terminálu, rozhodl se muž udělat dobrý skutek. Sympaťáky na kávu pozvat. Jenže za chvíli se zjistilo, že onen cizinec, který neměl drobné na kafe, je mimochodem oscarový herec Jeremy Irons. 

A i letos si z Prahy udělal přechodné bydliště herec Orlando Bloom. Ten tady natáčí už třetí řadu úspěšného seriálu Carniwal Row. Volné chvíle během léta využil třeba na projížďku na kole nebo na hanbatou koupačku v Berounce.

Na celý pořad Život ve hvězdách se můžete podívat na portálu Voyo.

Anna Bábovská, ts, TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz