Co nás čeká

Horoskop na úterý 26. října: Nestresujte se, radí planety

Horoskop na úterý 26. října: Nestresujte se, radí planety
Zdroj: Getty Images

Merkur ve Vahách napovídá, že není potřeba se stresovat. Měli byste ale být připraveni na všechno. Uran v Býku vám může přinést změny do pracovního života.

Beran

Díky Venuši a magnetickému šarmu se pohybujete v žebříčku vzrušujících snových dobrodružství u osob opačného pohlaví. Vy si však dnes brouzdáte ve svých zónách cest a vzdělávání. V práci budete na roztrhání a na obzoru jsou velké změny v bankovním sektoru.

Býk

Nestresujte se, radí Merkur ve Vahách, ale měli byste čekat neočekávané věci. Překvapivá návštěva, zvláštní zadání v práci nebo třeba spontánní výlet. A mohla by dnes být provedena některá důležitá rozhodnutí. Neodkládejte nic, co už odklad nesnese!

Blíženci

Dnes pro vás dlouhodobá rozhodnutí budou oříškem, takže je důležité zůstat soustředění a věrní sami sobě. Bude potřeba, abyste si trochu odpočinuli a ulevili, a to třeba cestováním nebo útěkem ke koníčkům. Zabodujete v lásce.

Rak

V úterý je ideální čas začít si plnit sny a nebát se na poradě nebo doma být přednést, po čem toužíte. Budete mít spoustu energie na to, abyste začali novou kapitolu. Neváhejte třeba s návštěvou tělocvičny a později zkontrolujte, jestli vás něco již přestalo trápit.

NOVINKA – VELKÝ TAROT 2022!
Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Lev

Protože jste se činili, jsou na obzoru odměny a vy budete moci rovněž přehodnotit všechny své možnosti s momentálním pracovním projektem. Možná budete chtít udělat velmi přesvědčivé rozhodnutí, ale bude otázka, co zvolit, aby všechno klaplo.

Panna

Dnešek vám bude nadále přinášet více postřehů a myšlenek, takže mějte připravené dostatečné zásoby čokolády, abyste pocitové vnímání jevů zvládli s přehledem vám vlastním. Udělejte si po práci třeba výlet někam, kde to máte rádi. Vyrazte i s rodinou.

Váhy

Buďte dnes pečliví ohledně všech detailů a neváhejte dotáhnout všechno do konce. Uran v Býku vám může přinést změny do pracovního života, a to například prostřednictvím nového kolegy, který vám možná nedovolí ani zamhouřit oči.

Štír

Budete se snažit dnes ve vztahu udržet tajemství, i když se to bude zdát velice těžké, protože partner by o vás rád věděl všechno. Zejména proto, že začíná tušit zajímavé věci, a vším tak může zamíchat teprve vaše vzájemná a upřímná komunikace.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Střelec

Rozšiřujte svou mysl do nových a zajímavých sfér, zaměření vašich osobních a profesních vztahů bude středem pozornosti. Ta vaše se naopak přesune do zóny sexu a intimity a bude zde fungovat jako zesilovač vzájemné přitažlivosti. Jděte si za svým.

Kozoroh

Míchání se do věcí bude způsob, jak si zadělat na problémy buď ve vašem milostném životě, nebo v práci. Měli byste se soustředit jenom na to, co k čemu patří, a neodbíhat v myšlenkách stále někam jinam. Jenomže to se samozřejmě mnohem líp říká.

Vodnář

Dnešek bude velmi významný. Podívejte se na dobré tipy, jak přijímat gratulace s grácií, protože přesně to budete dnes potřebovat. Budete zářit a nebojte si proto dopřát pak trochu oddychu a chvíle samoty se svými pocity. Zasloužíte si to po právu.

Ryby

Čím více času teď budete mít pro sebe, tím silněji a stabilněji se budete cítit. Magnetický šarm Venuše ve Střelci vám bude vlastní a sklouznete do role půvabné nymfy, která ví, co chce, a ví, jak toho dosáhnout. Společenský život jde nahoru.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Nová německá vláda chce vytvořit Spojené státy evropské

Přeměna Evropské unie na federální Spojené státy evropské bude jednou z priorit nastupující německé vlády Olafa Scholze, upozornil list The Telegraph. O změnu smluv o Unii se má zasazovat budoucí ministryně zahraničí Annalena Baerbocková. Reformu EU má kabinet v koaliční smlouvě a podporují ji všechny tři zúčastněné strany, tedy SPD, FDP i Zelení.

Krátká zpráva

Na Táborsku spadl na koleje strom

Provoz na trati v koridoru do Českých Budějovic je přerušen. Mezi Střezimíří a Sudoměřicemi u Tábora spadl na koleje strom. Místo vlaků jezdí na místě náhradní autobusová doprava. Omezení bude trvat celé dopoledne, oznámila Pražská integrovaná doprava na twitteru.

Krátká zpráva

Brazílie hlásí první případy mutace omikron

Zdravotníci v Brazílii oznámili první potvrzené případy varianty omikron. Byla prokázána u dvou cestujících, kteří přiletěli z Jižní Afriky. Podle zdravotního sekretariátu v Sao Paulu je dvojice v izolaci a ani jeden z nich není registrován ve státní očkovací platformě. Brazílie nevyžaduje od zahraničních turistů očkování proti covid-19. Jde o první případy v Latinské Americe.

Píše se na Deník.cz