Co nás čeká

Horoskop na středu 27. října: Dnešek je ideální na flirt

Horoskop na středu 27. října: Dnešek je ideální na flirt
Zdroj: Getty Images

Postavení Marsu ve Vahách by vám mohlo přinést situace, které vás nepotěší. Hlídejte si proto peníze! Jinak je dnešek skvělý na flirtování. Nebojte se ho!

Beran

Nyní je čas řešit případné problémy týkající se vašeho zdraví nebo denního rozvrhu, které nejsou zcela funkční. Když už jste u priority účinnosti a detailů, uvědomte si, že je třeba provést zásadní změnu také u vás doma. Pak bude lépe.

Býk

Tento den je skvělým dnem pro flirtování! Máte jistější pocit a inspiraci větší než kdy jindy. Váš sex-appeal vám pomůže nastavit vaše nové plány a vize do praxe. Ale budete muset vzít i krok zpět a přehodnotit některé ze svých nápadů kvůli restům.

Blíženci

Někdo vám v zaměstnání může házet klacky pod nohy. Tentokrát vám ale pomůže zjistit, co je proveditelné a co ještě musí počkat. Máte-li pověstné motýlky v břiše ohledně jisté osoby, určitě jděte do toho! V opačném případě to nemusí stát za to.

Rak

Překontrolujte dnes všechny finanční zapeklitosti! Postavení Marsu ve Vahách by vám mohlo přinést situace, které by vás nepotěšily. Měli byste také trávit čas venku a starat se o sebe, jenom tak budete ve správném rozpoložení a budete si moci užívat klidu domova.

NOVINKA – VELKÝ TAROT 2022!
Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Lev

I když jste dnes chtěli zůstat méně zaneprázdnění, stejně inklinujete k metodě, jak se prací probít ke svému štěstí. Někteří z vašeho okolí to již považují za počínající šílenství. Vy ale nemáte rádi pocit, že uhýbáte před nečekanými překážkami.

Panna

Budete se muset připravit na nějakou náročnou pracovní situaci. Tento den vám tak dá trochu zabrat. Jste i jinak velmi zaneprázdnění, ale poté co se přidá ještě další úkol, budete muset svůj soukromý čas odsypávat jako to nejvzácnější koření.

Váhy

Dnes si konečně alespoň pár hodin můžete dělat, co jen chcete. Vytáhněte si nějakou pěknou knihu, a ne aby vás někdo dostal z postele. Vaše úzkost ale může být způsobena čtením korespondence či plánováním toho, jak své volno později zase napracujete.

Štír

Nemáte dnes veškeré relevantní informace, proto byste měli počkat, až budete moci provádět pracovní i soukromé pohyby s větší jistotou. Rozdíl v názorech s vaším kolegou by byl střetem, který by vám kalil spokojenost, a navíc by neměl žádného vítěze.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Střelec

Dopřejte si zasloužený odpočinek. Svou kreativitou a vedením jste legendární, ale už se vám nelíbí nějaké změny, které jsou nyní uloženy vám. Můžete mít pocit, že musíte dělat některé významné změny moc rychle. Nenechte se tlačit do kouta.

Kozoroh

Nejste si dnes zcela jisti, zda se jedná ohledně pracovních zpráv o pozitivní, nebo negativní věc. Pokud jste připraveni změnit svůj pohled, může to být vzrušující. Váš plán podporuje hvězdná obloha a bude se vám dost dařit, aniž byste se zapotili.

Vodnář

Dveře pro vaši kariéru nyní otevírá jistá náhoda, ale musíte se rozhodnout, zda je všechno ve správném souladu s vašimi nejvnitřnějšími hodnotami a prioritami. Chcete-li mít větší jasno v tom, co a jak, tak jsou na skladě nečekané rady blízkých.

Ryby

Jste velmi štědří a zábavní kolegové, takže rozhodně nepatříte mezi škarohlídy, kteří by narušovali sehraný tým vaší firmy. Faktem je, že očekáváte, že vám vaši nejbližší spolupracovníci budou oplácet stejnou mincí, což je někdy nereálné.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz