Zahraničí

Luxusní dovolená Williama a Kate: Jen v salonku je obsluhuje 96 lidí

Luxusní dovolená Williama a Kate: Jen v salonku je obsluhuje 96 lidí
Zdroj: Profimedia

Britského prince Williama a jeho manželku Kate i s dětmi spatřili před luxusním salonkem na letišti Heathrow, odkud letěli na dovolenou. Jak to v luxusním salonku vypadá?

Vévoda a vévodkyně z Cambridge s dětmi vyrazili po náročném roce na dovolenou. Ještě předtím ale podle deníku Mirror navštívili okázalý Windsorský salonek na letišti Heathrow.

Letiště Heathrow nabízí pobyt v tomto salonku a další služby v rámci VIP služeb, které stojí v přepočtu více než 100 tisíc korun. Za tuto cenu se William a Kate ovšem dočkali prvotřídního servisu. K dispozici mají 96 zaměstnanců nebo michellinského kuchaře.

Služeb ale letiště nabízí mnohem více. Luxusní auto vyzvedne zákazníky doma nebo u hotelu a přiveze je k soukromému vchodu na letišti. Samozřejmostí je maximální diskrétnost.

Související obsah

Pokud si salonek zaplatíte,​ budete mít k dispozici i vlastního komorníka, který spolu s dalšími zaměstnanci zajistí, že nebudete muset hnout ani prstem. Postarají se o vše a budou vám servírovat vybrané lahůdky.

Vyvařovat vám navíc bude michellinský kuchař. Jason Atherton je britským šéfkuchařem pyšnícím se tímto oceněním a připraví pro vás nejrůznější pochutiny.

Než se dostanete na palubu, bude nutné se odbavit. Vše probíhá ve Windsorském salonku. Až bude vaše letadlo připraveno, odveze vás k němu luxusní limuzína.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz