Krimi

Útok v autobuse: Nezletilého hocha obvinili z pokusu o vraždu

Útok v autobuse: Nezletilého hocha obvinili z pokusu o vraždu
Zdroj: Profimedia

Konflikt dvou mužů v autobuse ve středu na Brněnsku skončil pobodáním jednoho z nich. Mladíka podezřelého z útoku policie obvinila z pokusu o vraždu.

Konflikt dvou cestujících v autobuse se nebezpečně vyhrotil ve středu krátce po 22. hodině. Podle policie jeden z cestujících vytáhl na druhého nůž a bodl ho.  Případ se stal na Brněnsku. 

Zraněný muž skončil v nemocnici. Podle záchranářů utrpěl těžká zranění hrudníku. "Případ převzali kriminalisté, kteří zjišťují okolnosti roztržky," řekl policejní mluvčí Petr Vala. Mladý útočník z místa činu utekl.

Policistům se podařilo druhý den podezřelého dopadnout. Mladíka v pátek obvinili z pokusu o vraždu. Policisté rovněž předali podnět k vazebnímu stíhání. "Vzhledem k tomu, že obviněný je mladistvý, nemůžeme k případu poskytnout bližší informace." dodal policejní mluvčí.

Související obsah

​Policie zároveň hledá další svědky incidentu. Cestující, kteří jeli ve středu po 22. hodině autobusem poblíž obcí Pozořice a Slavice, a konflikt viděli, se mohou se svým svědectvím obrátit na tísňovou linku 158.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z Latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Píše se na Deník.cz