Krimi

Útok v autobuse: Nezletilého hocha obvinili z pokusu o vraždu

Útok v autobuse: Nezletilého hocha obvinili z pokusu o vraždu
Zdroj: Profimedia

Konflikt dvou mužů v autobuse ve středu na Brněnsku skončil pobodáním jednoho z nich. Mladíka podezřelého z útoku policie obvinila z pokusu o vraždu.

Konflikt dvou cestujících v autobuse se nebezpečně vyhrotil ve středu krátce po 22. hodině. Podle policie jeden z cestujících vytáhl na druhého nůž a bodl ho.  Případ se stal na Brněnsku. 

Zraněný muž skončil v nemocnici. Podle záchranářů utrpěl těžká zranění hrudníku. "Případ převzali kriminalisté, kteří zjišťují okolnosti roztržky," řekl policejní mluvčí Petr Vala. Mladý útočník z místa činu utekl.

Policistům se podařilo druhý den podezřelého dopadnout. Mladíka v pátek obvinili z pokusu o vraždu. Policisté rovněž předali podnět k vazebnímu stíhání. "Vzhledem k tomu, že obviněný je mladistvý, nemůžeme k případu poskytnout bližší informace." dodal policejní mluvčí.

Související obsah

​Policie zároveň hledá další svědky incidentu. Cestující, kteří jeli ve středu po 22. hodině autobusem poblíž obcí Pozořice a Slavice, a konflikt viděli, se mohou se svým svědectvím obrátit na tísňovou linku 158.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz