Soutěž

Známe vítěze soutěže TN.cz! Kdo vyhrál dovolenou v Egyptě?

Zpravodajský portál TN.cz uspořádal soutěž o osmidenní pobyt v pětihvězdičkovém hotelu v Egyptě pro dva lidi. Museli jste správně tipnout, kolik bude na svatého Martina na Božím Daru sněhu. Nakonec tam sníh nebyl žádný. Vítěze ale známe!

Přijede-li Martin na bílém koni, metelice za metelicí se honí. Lidových pranostik se k 11. listopadu váže nespočet. Portál TN.cz připravil svatomartinskou soutěž o dovolenou v luxusním hotelu v Egyptě. 

V pátek 12. listopadu byl vylosován vítěz! Zpravodajský web TN.cz tímto gratuluje Vojtěchu Nedvědovi z Valašského Meziříčí, který si bude moci užít osmidenní pobyt pro dva v pětihvězdičkovém hotelu v Egyptě. 

Z téměř tří tisíc účastníků soutěže pouhých 675 zvolilo správnou odpověď na otázku, kolik milimetrů sněhu se naměří 11. listopadu v 11 hodin na Božím Daru. Správná odpověď byla, že sníh tam nebude žádný, jak se reportérka TN LIVE ve čtvrtek přesvědčila přímo na místě spolu s odborníky a meteoroložkou.

Soutěžní otázka: Kolik milimetrů sněhu se naměří 11. listopadu v 11 hodin na Božím Daru u Ježíškovy cesty (souřadnice 50°25′ s. š., 12°53′ v. d., nadmořská výška 1018 metrů)?

A. Sníh ležet nebude.

B. Bude sněhový poprašek nebo nejvíce 5 centimetrů sněhu.

C. Výška sněhové pokrývky bude větší než 5 centimetrů

Celý herní řád si přečtěte zde.

Na Božím Daru bylo na svatého Martina v 11 hodin 10 stupňů a slunečno, takže sníh neměl žádnou šanci. "Aktuální sněhová pokrývka tady není žádná," potvrdil expert Robert Vlasatý, který si na měření sněhu přinesl i sněhoměrnou tyč, již ale použít nemusel.

​Měření sněhu jsme vysílali 11. listopadu v 11 hodin v přímém přenosu na TN LIVE. Ze správných odpovědí jsme vylosovali 12. listopadu jednoho výherce. Soutěž probíhala od 1. do 7. listopadu včetně.

Výherce se může těšit z pobytu v pětihvězdičkovém hotelu Malikia Beach Resort Abu Dabbab v egyptském Marsa Alamu na osm dní a sedm nocí v pokoji Standard a se stravou All Inclusive pro dva. Výhru poskytla cestovní kancelář Blue Style, která je partnerem soutěže. Pobyt lze čerpat od 1. ledna do 28. února 2022.

Zdroj: oficiální zdroj
TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz