APLIKACE TN.CZ
Domácí

Dvě hromadné nehody za dopoledne. Bouralo se na Pražském okruhu i na D1

V sobotu se během dopoledne staly v okolí Prahy dvě hromadné nehody. Jedna z nich na Pražském okruhu, druhá na D1. Při nehodách se nikdo nezranil.

Na Pražském okruhu havarovalo několik aut. Do hromadné nehody se zamotalo celkem osm vozidel. 

"Na místě nejsou zranění," řekl krátce před poledne mluvčí pražské policie Jan Daněk. "Průjezd je možný levým jízdním pruhem," upřesnil. "Na místě jsme nechali naše kapacitní jednotku Fénix," doplnila mluvčí Zdravotnické záchranné služby Praha Jana Poštová.

"Nemuseli jsme nikoho vyprošťovat. Pouze jsme pomáhali některým řidičům otevírat zkroucené dveře," popsal situaci mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Podle prvotních informací policie stojí za srážkou pravděpodobně nepozornost některých řidičů. "Auta se naštěstí jen ťukla," dodal policejní mluvčí Daněk.

Související obsah

Bouralo se i na dálnici D1. Na 11,5 kilometru směrem na Brno u Jažlovic havarovalo pět aut.

"Na místě nejsou zranění. Dálnice je průjezdná," potvrdila mluvčí policie Středočeského kraje Barbora Schneeweissová. "O nehodě jsme byli informování v 11:27. Stala se v levém pruhu dálnice," sdělila.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz