Zajímavosti

Natálii Grossové se stýská po tátovi. Na jeho narozeniny ukázala dojemnou fotku

Natálii Grossové se stýská po tátovi. Na jeho narozeniny ukázala dojemnou fotku
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka a herečka Natálie Grossová v sobotu zveřejnila na sociálních sítích příspěvek, ve kterém zavzpomínala na svého otce, zesnulého českého expremiéra Stanislava Grosse. Ten podlehl v roce 2015 zákeřné nemoci a jak je vidět, Natálii se po tatínkovi stále hodně stýská.

Nebýt vážné nemoci, právě 30. října by bývalý český premiér Stanislav Gross oslavil 52. narozeniny. A jeho dcera Natálie na svého tatínka stále myslí. Svědčí o tom i příspěvek, který zveřejnila na instagramu.

"Ten nejlepší tatínek by měl dneska narozeniny. Tati, ani nevíš, jak mi chybí ta tvoje happy nálada, ať si každý říká, co chce, ale ty jsi byl ten nejlepší chlap! Posílám ti tam nahoru pořádnou pusu," napsala mladá zpěvačka.

Natálie přišla o tatínka ještě předtím, než oslavila 13. narozeniny. V roce 2015 podlehl zákeřné chorobě, amyotrofické laterální skleróze.

Související obsah

​Na tuto nemoc bohužel nezná moderní medicína žádný lék. Choroba je zákeřná v tom, že ničí svalstvo a tělo, ale hlava a mozek fungují dál. Člověk si tak svou situaci zcela uvědomuje a do poslední chvíle vnímá to, že přichází smrt.

Stanislav Gross poslední týdny svého života byl zcela odkázán na pomoc svých nejbližších. Do poslední chvíle se o něj starala manželka Šárka a ošetřovatelka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz