OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Chytrý zámek nejen na kolo a lyže? To je český Pealock!

Chytrý zámek nejen na kolo a lyže? To je český Pealock!
Zdroj: Pealock

Elektronický zámek na sportovní vybavení od české firmy si můžete pořídit již nyní!

Hledáte zajímavý dárek pod stromeček nebo máte cenné vybavení, které neradi necháváte bez dozoru? Designový zámek Pealock dokáže ochránit lyže, kolo, snowboard, koloběžku, kočárek a spoustu dalšího, nejen sportovního náčiní.

Zámek je propojený k mobilní aplikaci, což mu umožňuje mít neustálý přehled o vašem majetku. Je velmi kompaktní, takže jej můžete nosit v kapse a mít jej tak kdykoliv k dispozici, váží pouze 140 g.

 Jak zámek funguje?

 Pealock má v sobě oproti klasickému zámku množství technologických vychytávek, které znepříjemní den i tomu nejvynalézavějšímu zloději. Tělo zámku disponuje pohybovým senzorem, integrovaným alarmem, GSM modulem a Bluetooth 5 pro bezdrátové připojení k aplikaci.

Chytrý zámek lze ovládat buď přes aplikaci nebo přes NFC příslušenství v podobě karty, náramku nebo klíčenky.

Zdroj: Pealock

Další důležitou součástí zámku je pásek, kterým se Pealock připne ke chráněnému předmětu. Uvnitř pásku, který je vyroben z odolného materiálu, jsou ocelová lanka, která zabraňující případnému přecvaknutí. Přerušení integrovaného vodiče v pásku spustí alarm a upozorní uživatele na telefon.

Kde Pealock koupím?

 ,,Pealock jsme vyvíjeli přes tři roky a v letošním roce jsme spustili sériovou výrobu tady v České republice. Zámek je dostupný v třech barevných provedeních a zakoupit jej můžete na našem e-shopu nebo u vybraných prodejců.“ říká zakladatel firmy Marek Vala.

Zdroj: Pealock

​Více informací naleznete na webové stránce www.pealock.cz.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz