Zajímavosti

VIDEO: Hnus a špína. Uklízečka ukázala, v jakém stavu nechávají hosté pokoje

VIDEO: Hnus a špína. Uklízečka ukázala, v jakém stavu nechávají hosté pokoje
Zdroj: Getty Images

Záběry obrovského nepořádku, který uklízečky nacházejí v pokojích po hostech, zveřejnila na TikToku jedna žena, která se uklízením živí. Ty slušnější hosty záběry doslova šokovaly, protože považovali za normální, že před odchodem pokoj alespoň trochu poklidí. Ale, jak se přesvědčili z videí, toto rozhodně není normou.

Žena, která pracuje jako uklízečka, šokovala na sociální síti TikTok řadu lidí. Sdílela totiž videa, jak vypadají pokoje poté, co je hosté při stěhování z hotelu opustí. Mnozí lidé si až doposud totiž mysleli, že si všichni po sobě vždycky uklidí.

Opak byl ale pravdou. "Nemůžu uvěřit, že lidé v takovém stavu opouští hotelový pokoj. Když odcházím, vypadá, jako by v něm nikdo nespal," okomentovala videa na sociální síti Megan.

Související obsah

"Prosím, řekněte mi, že jim účtujete poplatek za úklid," přidává se Charley. "A já jsem si myslela, jaký jsem neudělala nepořádek, když jsem neustlala postel," zasmála se Anie.

Z videí je patrné, že řada lidí při relaxaci v hotelech udělá ve svém pokoji nepořádek, který se poté nesnaží ani nijak schovat nebo zamaskovat. Kromě ohromného množství odpadků od nejrůznějšího zboží a z fastfoodů často uklízečka nachází také plesnivé jídlo nebo příšerně špinavé ručníky.

Kuriozitou byl také dort, který žena našla v koupelně jednoho z pokojů. Jeho části se pak nacházely na podlaze celého pokoje. Výjimkou nebylo ani zapomenuté spodní prádlo na posteli nebo na malé kousky skla rozbitý sprchový kout.

@shantons7 Reply to @jaytaylor368 A series you say? ?? #housekeeping #hotelindustry #romantic #rosepetals #birthday #housekeepingproblems #hateithere ♬ Monkeys Spinning Monkeys - Kevin MacLeod
@shantons7 Reply to @iamarhall I've had ppl leave things & never call/come back for them. This room isn't bad, but lots of items left behind #shsks #housekeeping ♬ Monkeys Spinning Monkeys - Kevin MacLeod
@shantons7 Reply to @coco_ki773n Oh, you'd be surprised, & sometimes it's the cool guests that do stuff like this. ? #SHSKS #housekeeping #housekeepingproblems ♬ Elevator Music - Bohoman
@shantons7 Reply to @thinkgoodness Sometimes we get "tips"; sometimes we get unopened loaves of bread. ??‍♀️ #housekeeping #shsks #SamsClubScanAndGo #hotel ♬ Elevator Music - Bohoman
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz