Na lovu

Hit internetu! Věk Borhyové rozesmál Sokola a pobavil i Mareše

Ve čtvrtečním díle pořadu Na lovu se diváci i účinkující popadali za břicha. Jeden ze soutěžících totiž dostal otázku ohledně věku moderátorky TV Nova Lucie Borhyové (43). Jeho odpověď rozesmála nejen moderátora Ondřeje Sokola, ale i samotnou Borhyovou nebo Leoše Mareše.

Pořad Na lovu, ve kterém soutěžící mohou porovnat své znalosti s nejbystřejšími kvízovými mozky v Česku, pobavil ve čtvrtek celé Česko. V hlavní roli byli soutěžící pan Luboš, moderátor Ondřej Sokol a moderátorka TV Nova Lucie Borhyová. V první části pořadu, kdy si soutěžící zodpovídáním správných otázek mají během jedné minuty nahrát co nejvíce peněz na následný duel s lovcem, pan Luboš způsobil Sokolovi těžko potlačitelný záchvat smíchu.

Hned na první otázku, "Které kulatiny oslavila v roce 2018 Lucie Borhyová", odpověděl, že šedesáté. Lucii Borhyové je přitom o 20 let méně. Zatímco ostatní soutěžící se smáli, Ondřej Sokol se statečně snažil smích potlačit a splnit svůj úkol číst další otázky. Jenže to pan Luboš přidal další vtipnou odpověď. Na otázku "Kterým slovesem můžeme označit jak vystrčení jazyka z úst, tak zaplacení velké sumy peněz," místo správné odpovědi "vypláznout", řekl "vylíznout". 

Po skončení soutěžního kola si musel Ondřej Sokol utírat slzy. "Já si říkám raději něco tipnout než říkat dál. Je to alespoň nějaká šance," vysvětloval své vtipné odpovědi pan Luboš. 

Související obsah

Odpovědi soutěžícího jsou hitem internetu. Všiml si jich i moderátor Leoš Mareš a na svém instagramu video ze soutěže sdílel. "Když máš formu. Všechno nejlepší, Lucie Borhyová," napsal Mareš.

Moderátorka Televizních novin to přijala s humorem. "Děkuji za všechna přáníčka a na zdraví. No, je vidět, že jsem v tý televizi fakt asi už dlouho," reagovala také na instagramu.

Na to, jak si pan Luboš vedl v souboji s lovcem, a jestli si soutěžící nakonec odnesli výhru, či je lovec ve finálové štvanici dostihl, se podívejte na portálu Voyo, kde najdete všechny epizody pořadu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz