Miss ČR

Česko má novou nejkrásnější ženu. Miss se stala Helena Čermáková (20)

V sobotu se rozhodlo o nejkrásnější Češce letošního roku. O korunku Miss České republiky 2021 se utkalo osm dívek. Vítězkou se nakonec stala Helena Čermáková (20) z Otrokovic.

​Slavnostním večerem provedla podobně jako při vyřazování nová rosnička TV Nova Simona Šimková, Miss Sympatie 2020. Nebyla ale sama. Velké finále moderovali také vítězka národní soutěže krásy roku 2019 Nikola Kokyová nebo zpěvák Vojtěch Drahokoupil.

Drahokoupil kromě tradičního moderování komunikoval s hosty (rodiny finalistek, partneři a VIP), kteří byli ve druhém studiu.

Korunku pro vítězku ale mohla dostat jen jedna. Finále bylo velmi dramatické. O titul krásy v sobotu bojovaly: Adéla Lyachová (18) z Prahy, Helena Čermáková (20) z Otrokovic, Sarah Horáková (18) z Velkých Pavlovic, Valerie Váňová (18) z Lomu, Tereza Žáková (19) z Prostějova, Veronika Sandholzová (21) z Chlebů, Erika Teichertová (19) z Dolního Lhoty a Barbora Kučerová (19) z Plzně.

Zdroj: Miss České republiky

Organizátoři se chlubili zejména tím, že ​Miss České republiky si zakládá na společenské zodpovědnosti a klade důraz na skutečnou pomoc potřebným. Během finálového večera 6. října tak byly uděleny následující tituly: Miss České republiky 2021, I. Vicemiss, II. Vicemiss, Miss Sympatie, Miss Silueta a Miss Naděje, kterou uděluje UNICEF.

Novou Miss ČR se nakonec stala Helena Čermáková, první vicemiss Sarah Horáková a druhou vicemiss Valerie Váňová.

Dívkou s nejvyšším počtem hlasů od diváků a fanoušků se stala Veronika Sandholzová (21) z Chlebů, která je tak novou Miss Sympatie. Titul Miss Naděje vyhrála Sarah Horáková, Miss Siluetou porotci zvolili Barboru Kučerovou.

​Na vítězky čeká mnoho hodnotných cen. Partneři věnovali do soutěže ceny v celkové hodnotě přes milion korun. Ceny pro vítězku jsou roční pronájem vozu od Autobond Group a.s. a další věcné ceny, kontrakt v hodnotě 100 tisíc korun a postup na světovou soutěž krásy.

Diváci mohli celý přenos sledovat živě v sobotu 6. listopadu od 18:20 na facebookových profilech Miss České republiky, Aquapalace Praha, rádia Frekvence 1 a na portálu TN.cz. Vyvrcholení večera, vyhlášení vítězek Miss České republiky, živě vysílala televize Nova v Televizních novinách. Minulý ročník finále 2020 takto sledovalo 1,25 milionu diváků.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz