Krimi

Dvojice se oddávala sexuálním hrátkám na Karlově mostě, hledá ji policie

Dvojice se oddávala sexuálním hrátkám na Karlově mostě, hledá ji policie
Zdroj: Policie ČR

Policisté hledají pár, který se v polovině září oddával sexuálním hrátkám v oblasti pražského Karlova mostu. Dvojici neodradily ani davy lidí proudící okolo. Za výtržnictví oběma aktérům hrozí dva roky vězení.

Nečekaná podívaná se naskytla některým návštěvníkům, kteří zavítali v polovině září na Karlův most. Bez ohledu na davy lidí si tu bez jakéhokoliv ostychu dokazovali svou lásku neznámí milenci. A slovy rozhodně neplýtvali.

"Mladý muž se ženou se oddávali sexuálním hrátkám přímo na ulici mezi lidmi. Nejprve žena muže uspokojovala rukou při procházce po mostě a posléze v ulici Křížovnická došlo k souloži," uvedl mluvčí policie Richard Hrdina.

​Dvojici při činu natočily i kamery, policistům se však stále nedaří zjistit, co je zmiňovaná dvojice zač. Obracejí se proto na veřejnost se žádostí o pomoc. "Pokud byste muže, nebo ženu, oba ve věku kolem 20 – 30 let, na přiložených fotografiích poznali, kontaktujte linku 158. Dle prozatím zjištěných informací by se mohlo jednat o cizince," upozornil Hrdina.

Za výtržnictví náruživé dvojici v případě odsouzení hrozí i vězení. Za mřížemi může pár strávit i dva roky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz