Zahraničí

Brazilská zpěvačka zemřela při letecké havárii. Pláče pro ni i Neymar

Jedná z nejznámějších a nejoblíbenějších brazilských zpěvaček Marília Mendonçaová zemřela v pátek při letecké havárii. Bylo jí 26 let.

Při cestě na koncert zemřela v pátek 26letá brazilská zpěvačka Marília Mendonçaová. Letadlo, kterým letěla do brazilského státu Minas Gerais, se zřítilo krátce před příletem. O tragédii informovala agentura AP.

Úmrtí zpěvačky potvrdil její tiskový mluvčí i minasgeraiská policie. Kromě zpěvačky zahynul také její producent Henrique Ribeiro, její strýc a poradce Abicieli Silveira Dias Filho a oba piloti, jejich jména zůstala nezveřejněná.

Zpěvačka na snímku z koncertu v Sao Paolu 2. listopadu:

Zdroj: Profimedia

Zpěvačka před svou smrtí zveřejnila video, ve kterém jde a pak sedí v letadle, ve kterém zahynula. Natočila se, jak ochutnává minasgeraiské speciality:

Související obsah

​Její úmrtí zarmoutilo brazilského fotbalistu Neymara, který byl jejím kamarádem. "Odmítám tomu věřit, prostě odmítám," uvedl na sociálních sítích.

Mendonçaová se ve svém umění zaměřovala na typ hudby označovaný jako sertanejo, která by se dala označit jako brazilský typ country hudby. Na její hudební klip se můžete podívat zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz