Krimi

Mladý řidič naboural do stromu, škoda na jeho porsche je několik milionů

Mladý řidič naboural do stromu, škoda na jeho porsche je několik milionů
Zdroj: Policie ČR

Dvacetiletý mladík skončil v sobotu pozdě odpoledne na Domažlicku se svým sportovním vozem Porsche 911 Turbo v příkopu. Policie škodu vyčíslila na tři miliony korun.

Rychlá jízda se vymstila dvěma mladíkům z Domažlicka. Když jel dvacetiletý řidič v sobotu odpoledne po silnici mezi Kdyní a Domažlicemi ošklivě naboural své porsche. Podle policie mladík nepřizpůsobil jízdu svým řidičským schopnostem ani povětrnostním podmínkám.

Auto na suché silnici dostalo smyk a sjelo vpravo do příkopu. Tam projelo nejprve křovím a poté narazilo do stromu. Při nehodě se lehce zranil 19letý spolujezdec, řidič vyvázl bez zranění..

Související obsah

​Policisté u řidiče provedli test na alkohol, jeho výsledek byl negativní. Škodu na sportovním vozidle policisté vyčíslili na 3 miliony korun. Nehodu stále vyšetřují dopravní policisté. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Fiala navrhne Michala Koudelku na šéfa BIS

Premiér Petr Fiala (ODS) navrhne Michala Koudelku na šéfa Bezpečnostně informační služby. Sněmovní bezpečnostní výbor návrh projedná 3. února. Koudelka zastával funkci ředitele BIS už v letech 2016 – 2021.

Píše se na Deník.cz