Co nás čeká

Horoskop na neděli 14. listopadu: Dnes přijde partnerská krize

Horoskop na neděli 14. listopadu: Dnes přijde partnerská krize
Zdroj: Getty Images

Jupiter ukazuje jak na možnost výhry, tak na pomoc ze strany velkorysého člověka. Ale pozor, vlivem retrográdních planet vypluje během víkendu partnerská krize.

Beran

Partnerská krize vypluje vlivem retrográdních planet během víkendu na denní světlo. Nejste na to sice pyšní, ale právě to vám umožní začít na nápravě. Nemusíte nic předstírat, což bude ohromně osvobozující, a také se vám začnou nabízet zajímavé rady.

Býk

Na konci týdne se vztahy Býků stabilizují. Uvědomíte si, jak je pro vás stávající protějšek důležitý. A své zjištění si nenecháte pro sebe. Nacházíte lichotky, jimiž se skvěle strefíte do na partnerovo citlivé místo. Láska díky tomu chytí druhý dech.

Blíženci

Vesmírní velikáni stojí na vaší straně, ačkoliv se pár škarohlídů přece jenom najde. Klíč ke spokojenosti držíte ve svých rukách. Stačí nepodléhat panice a zachovat si chladnou hlavu i úsměv na tváři. Taková neděle svědčí hlavně mezilidským vztahům.

Rak

Atmosféra v rodině je napjatá a neklidná. Máte pocit, jako by vás starší příbuzenstvo pořád považovalo za děti. Neustále vám předhazují své rady a strkají nos do vašeho soukromí. Koušete se do rtu, abyste jim neřekli pěkně od plic, co si myslíte.

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev

Nemalé finance se kutálí z překvapivých zdrojů. Jupiter ukazuje jak na možnost výhry, tak na pomoc ze strany velkorysého člověka. Potřebujete-li finanční injekci, nebojte se požádat známého či příbuzného, který je po ekonomické stránce za vodou.

Panna

V závěru týdne se mohou objevit nejrůznější výpady na vaši osobu. Snažte se je pouštět jedním uchem tam a druhým ven. Na rozdíl od protistrany vládnete nadhledem, kdy se nehodláte snižovat na dno. To je skvělá taktika. Nač si přidělávat nepřátele?

Váhy

Někdo, komu se delší dobu líbíte, konečně vyjde ze stínu. Budete překvapeni, jakou tvář má tajný ctitel. I když nemusí splňovat představy o ideálním protějšku, dejte mu šanci získat plusové body. Hvězdy prozrazují, že si vzájemně máte co nabídnout.

Štír

Štědrý Jupiter je pro Štíry v těchto dnech hotovým požehnáním. Nabízí samé příjemné novinky, díky nimž se emoce nedostanou na úplné dno. Přestanete řešit materiální výhody a pochopíte, co je v životě opravdu důležité. Nasaďte úsměv číslo jedna!

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Střelec

Neděle je perfektním dnem pro rekonstrukci domácnosti i celodenní aktivity s rodinou. Pokud se vám nechce přestavovat domácnost, potom zavelte k výletu. Všem udělá dobře změna ovzduší, navíc můžete objevit překvapivý talent ve svých ratolestech.

Kozoroh

Kozorohům doporučují hvězdy velmi důrazně, aby se nezdržovali mezi čtyřmi stěnami. Někdo z rodiny je velmi nevlídně naladěný a může vyvolávat zbytečné konflikty. Vyrazte raději za netradiční zábavou, kde nebude na dohadování prostor ani energie.

Vodnář

Pokud se vám podaří do nedělního programu zapojit i nejmladší členy rodiny, máte vyhráno. Mají radost z toho, že jim důvěřujete a na bedra naložíte alespoň nějakou odpovědnost. Především u teenagerů přinese tento malý ústupek neuvěřitelné výsledky.

Ryby

Ryby jsou pověstné svou empatií. Kde se nachází v těchto dnech, kdy to mezi rodinnými příslušníky vře jako v hrnci s olejem? Snažte se utišit nevlídnou konstelaci a vzpomeňte na svou skutečnou stránku. Ta je vlídná a přátelská. Nač si kazit karmu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudyho Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz