Co nás čeká

Horoskop na pondělí 15. listopadu: Čekají vás velké hádky v rodině

Horoskop na pondělí 15. listopadu: Čekají vás velké hádky v rodině
Zdroj: Getty Images

S rodinou dnes budete vlivem retrográdního Uranu trochu na kordy. I Merkur vnáší do rodinného života hádky a nedorozumění. Snažte se zachovat chladnou hlavu.

Beran

Budete častěji dostávat pozvání na návštěvu. Můžete totiž velmi příznivě ovlivnit vaše rodinné vztahy. Také může padnout cenná rada, nepodceňujte ji a věnujte se i ve svém soukromí něčemu, co je pro vás osobně také velmi důležité. Práce dnes počká.

Býk    

Bavit vás bude všechno, co souvisí s vašimi dětmi a rodinou. Naopak v práci budete mírně neklidní, protože vám bude všechno připadat příliš zdlouhavé a vy byste nejraději dnes utekli hned po obědě a udělali si hezké podzimní odpoledne s vaší rodinou.

Blíženci          

S protějškem si rozumíte, ale s ostatními členy rodiny není situace až tak růžová, neboť se nemůžete na mnohých věcech shodnout. Může nastat odcizování s některým starším příbuzným nebo sourozencem a s dětmi to taktéž není žádná zářivá hitparáda.

Rak    

Bavil vás kdysi tanec? Zatancujte si dnes jenom tak pro radost, uvidíte, jak se vám rozproudí krev a jak vás bude život hned mnohem více bavit. Jenom musíte být opatrní, abyste se neutahali jako koťátko a potom nestíhali případné domácí povinnosti.

RODINNÝ TAROT
Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Lev     

Rodinných záležitostí se ujímá sám Merkur a nutno dodat, že si servítky nebere! Vnáší mezi vás a vaše nejbližší nervozitu a častá nedorozumění, přičemž může být hlavním důvodem to, že se rodině nelíbí vaše častá absence, ať už fyzická nebo duševní.

Panna 

Potlačované napětí může být skrytým nepřítelem vzájemných vztahů, což se týká prioritně vztahů s mužskými členy rodiny. Rovněž váš protějšek moc hezkého na atmosféře nepřidává, je patrná podrážděnost a touha po větší svobodě. Obrňte se trpělivostí.

Váhy  

V tomto čase máte šanci ochutnat z pohárů takových zájmů, nad kterými byste dříve kroutili pochybovačně hlavou. Nebojte se proto experimentovat a plnit si svoje sny. Nikdy totiž není pozdě naučit se něco nového, co vám prosvětlí všední okamžiky.

Štír     

Podaří se vám dosáhnout konečně stavu, kdy vás váš protějšek trochu více respektuje. S jeho povahou sice nic neuděláte, ale pokud ho milujete, potěší vás minimálně to, že se kvůli vám snaží. A snaha se cení. Dopřejte si proto hezké okamžiky pro dva.

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

Střelec

Zádrhel vám může vzniknout kolem ranních hodin, kdy se Merkur ve znamení Štíra spojí se sílou retrográdních planet. V tuto dobu proto práci neřešte žádné zapeklitosti. Ty si raději nechte až na pozdější dobu, kdy už budete všichni lépe naladění.

Kozoroh         

S rodinkou dnes budete vlivem retrográdního Uranu trochu na kordy. Problém bude v něčem zásadnějším a bude vyžadovat velkou empatii, aby se podařilo rozplést nepříjemné a zapeklité propletence. Vaše rodinná láska to ale hravě překoná.

Vodnář          

Podaří se vám dnes dostat se konečně k tomu, co jste si již delší dobu v zaměstnání přáli. A nemusíte mít vůbec trému, protože se vám podaří se velmi dobře uvést a zabodovat na těch správných místech. Nebojte se také větších slovních přestřelek.

Ryby  

Zejména dálek chtivý Merkur se dostává do objetí s pohotovým Jupiterem ve vašem znamení, a vy můžete být osloveni náhlým vnuknutím. Vrátit se na místa, kde jste zažili opravdovou radost a potěšení. To je výborný nápad! Udělejte si prostě takový malý výlet.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudyho Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Píše se na Deník.cz