Zahraničí

Paris Hilton se vdala. Celou svatbu i s přípravou ukazuje v dokumentu

Paris Hilton se vdala. Celou svatbu i s přípravou ukazuje v dokumentu
Zdroj: Profimedia.cz

Dědička hotelového impéria Hiltonů se vdala. Jejím manželem se stal bohatý podnikatel Carter Reum. Celou svou svatbu i s přípravami navíc přináší ve svém novém dokumentu.

Paris Hilton a Carter Reum si řekli své ano 11. listopadu. Svatba, která byla označována jako žhavá událost sezóny, se konala v rodinném sídle Hiltonových v luxusní losangeleské čtvrti Bel Air.

Jak se na takovou událost patří, mezi hosty se objevilo mnoho známých jmen. Podle časopisu Elle dorazily například Kim Kardashian, herečky Emma Robertsová a Kyle Richardsová, která je zároveň i Parisina teta, nebo tanečnice Paula Abdulová.

​Čtyřicetiletá dědička miliardového impéria se na sociálních sítí pochlubila i první fotkou ze svatby. Do popisku napsala "Dnes začíná mé navždy…". Pod fotkou ji okamžitě začaly gratulovat i další hvězdy. Na sociálních sítích také poodhalila své svatební šaty, které jsou poseté bílými květy.

Paris navíc celou svou svatbu natočila. A to v rámci dokumentu Paris in Love. V něm ukáže krom samotné svatby i dlouhé přípravy, a dokonce i zásnuby. "Paris zjišťuje, že na cestě k oltáři ji čeká několik nečekaných zvratů. Doufá ale, že s pomocí své rodiny a přátel konečně dojde ke svému 'šťastně až do smrti' v nezapomenutelné pohádce," píše se v anotaci dokumentu. Paris in Love je zatím dostupný pouze na streamovací platformě Peacock.

Se 40letým podnikatelem Reumem se Paris zasnoubila po roční známosti. Stalo se tak na dovolené při příležitosti Parisiných 40. narozenin. I on pochází z bohatých poměrů. Jeho majetek, který přesahuje v přepočtu přes 800 milionů korun, ale v porovnání s impériem Hiltonových bledne.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz