Co nás čeká

Horoskop na úterý 16. listopadu: Nepouštějte se do ničeho velkého

Horoskop na úterý 16. listopadu: Nepouštějte se do ničeho velkého
Zdroj: Getty Images

Dnes zachovejte klid a věnujte se svým blízkým. Řešte vše s rozvahou, protože Venuše může být spouštěčem nepříjemných událostí. Slunce ve Štíru přinese i mnohá nedorozumění.

Beran

Za svou lásku můžete v tomto dni utrácet víc, než je zdrávo, přičemž hlavním motorem je zvýšená touha po milostném prožitku a fyzickém kontaktu. Nezapomínejte ale na věci hledět i s rozvahou, protože lásku si ve finále stejně za peníze nekoupíte.

Býk

Slunce, které je nyní ve znamení Štíra, moc tepla do rodinného krbu nepřidává, takže počítejte s nedorozuměními. Zejména kolem odpoledního čaje máte tendenci být citlivější a přidělávat si více starostí, než byste museli mít.

Blíženci

Vyvarujte se dnes raději půjček, protože to není vhodná doba k většímu zadlužení. Jupiter v Rybách naznačuje, že by se vám pak nemuselo dařit splácet! Vaše obchody mohou provázet zmatky a prodlevy, přičemž hrozí finanční trampoty.

Rak

Zejména do večerních hodin je vhodná doba, abyste si společně s vašimi blízkými užívali svých koníčků a uměli se bavit v každičké volné chvilce. V práci ale nezapomínejte ani na své povinnosti, protože byste pak těžko vysvětlovali nějaké resty.

RODINNÝ TAROT Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Lev

Nejpříznivější doba se jeví dnes okolo odpolední svačiny, kdy můžete natrefit konečně na toho správného člověka! Co se týče investicí, máte přáno, abyste si udělali radost a kupovali si věci pro potěšení. Nezapomínejte ani na své blízké.

Panna

Kolem oběda vyhlašuje přející Venuše v Kozorohu malou pauzu a ve svém nebeském pohybu činí přestávku. Ničím se však neznepokojujte, je to jen dočasná zastávka, nabere síly a zase frčí dál. Každopádně chvíli nic velkého neřešte!

Váhy

Co tak uplatnit dnes svůj dekorační talent? Spolehněte se, že potěší nejen vaše oko, ale přinese vám také nejednu pochvalu. Co se týká vašich příbuzných, je vysoká tendence k tomu, že budete řešit nějakou záležitost z minulosti, která vás ovlivňuje.

Štír

V úterý se před vámi objevuje dlouho chtěná a velkolepá příležitost, tak ji nepropásněte. Do vašeho teritoria se ale připlétá Venuše, která může být paradoxně spouštěčem nepříjemných událostí. Chce to zachovat klid a rozvahu a řešit věci akčně.

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku? 

Střelec

V zaměstnání vás bude čekat plno starostí, které ale nakonec vyřešíte bez problémů. Vidina zítřejšího pracovního volna je pro vás hnacím motorem. Těšíte se na nějaký výlet s rodinou. Dejte si pozor na nachladnutí, neboť podzimní počasí není přívětivé.

Kozoroh

Dnešek na vás bude klást větší nároky v oblasti vaší rodiny. Měli byste si najít čas a vyslechnout své blízké, i když třeba řeší jenom běžné potíže. Udělá jim dobře, když se budou mít komu vypovídat. Práce sice také nepočká, ale chce to rovnováhu.

Vodnář

Celkově je při dnešku rodinný program situován spíše na větší klid, a to je právě důvod, proč s tím vaše nynější marsovská energie neladí. Nebojte se dělat ve svém životě pozitivní změny, pokud cítíte, že některé věci nejsou tak, jak byste si přáli.

Ryby

Dnes se vám poštěstí dostat se k něčemu velmi zajímavému, co vám umožní rozvíjet se profesně dál. Jenom nesmíte pomyslně spát na vavřínech, to by vedlo k následné stagnaci, která by vám rozhodně dobře neudělala. V rodině navíc vládne poměrně klid.

pa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz