OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Vybrat vánoční dárek nikdy nebylo jednodušší!

Vybrat vánoční dárek nikdy nebylo jednodušší!
Zdroj: el nino parfum s.r.o.

Většinou to výběrem dárku pouze začíná. Také ho musíme sehnat, zaplatit a zabalit. Zjednodušte si to!

Jedním z nejjednodušších řešení je objednat dárek online a pokud si opravdu nevěříte ve vašich kreativních schopnostech s balením dárků, ideální volbou jsou kazety. Kazeta může být různá – dekorativní, parfémová nebo pečující. Máme pro vás typy na nádherné dekorativní a pečující kazety od Gabriella Salvete, jenž jsou baleny ve vkusných krabičkách. Pod stromeček tedy můžete dát dárek a nemáte s tím žádnou práci!


Zdroj: el nino parfum s.r.o.

Gabriella Salvete Smokey

Set balený v něžné bílé krabičce obsahuje paletku očních stínů z řady Smokey, voděodolnou řasenku Panoramico a aplikátory očních stínů. Pokud váháte, komu by se tento dárek mohl líbit, jistě ho ocení maminka, babička i tchýně. Kombinace odstínů v paletce je velmi decentní a umožňuje vytvořit líčení ke každé příležitosti. Jejím velkým plusem je skladnost. Není tedy problém, mít paletku neustále u sebe. Přesně proto v sadě naleznete i 5ks oboustranných aplikátorů na oční stíny, stačí si jeden hodit s paletkou do kabelky. Zajistíte si tak nonstop pohotovost k osvěžení pohledu. Co by bylo líčení očí bez kvalitní řasenky. Panoramico Waterproof nabízí velmi dlouhou výdrž, černou pigmentaci a vysokou odolnost. Neohrozí ji déšť, ani slzy štěstí.

Zdroj: el nino parfum s.r.o.

Gabriella Salvete Care

Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli chcete koupit pečující nebo dekorativní kazetu, je pro vás ideální volbou balíček Gabriella Salvete Care. Obsahuje pečující řasenku s arganovým olejem, plátýnkovou masku na obličej s kolagenem a vyživující balzám na rty, který se přizpůsobí barvě rtů podle pH vaší pokožky. Arganový olej, jenž je obsažený v řasence, je přezdíván jako marocké zlato. Má velmi blahodárné účinky a je známý již od dávných věků. Kolagen napomáhá zpevňovat povolené kontury obličeje a dodává pleti mladší vzhled. Zázračný balzám vás nadchne, i přes fialový odstín se nemusíte bát extravagantních rtů. Balzám po kontaktu se rty změní barvu tak, aby vám perfektně seděl. Přizpůsobuje se totiž pH vaší pokožky.

Zdroj: el nino parfum s.r.o.

​​Druhů dekorativních kazet od Gabriella Salvete je mnohem více. Přesvědčte se sami na našem e-shopu elnino.cz. Vánoce bez stresu si dopřejete díky jednoduchému objednání, dovozu až domů a možnosti koupi dekorativních kazet, které nejsou potřeba balit do papíru. Užijte si klid a pohodu vánočních svátků!

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz