Zajímavosti

Velký návrat Harryho, Hermiony i Rona. Natáčí se speciální pokračování

Velký návrat Harryho, Hermiony i Rona. Natáčí se speciální pokračování
Zdroj: profimedia.cz

Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson alias Harry Potter, Ron Weasley a Hermiona Grangerová se poprvé od posledního filmu čarodějnické ságy znovu potkají před kamerami. Oblíbená trojice se vrací do Bradavic u příležitosti 20. výročí premiéry prvního snímku. Ve speciálním pokračování, které bude mít premiéru už za několik týdnů, se objeví i desítky dalších postav z legendární osmidílné série.

Přesně před 20 lety proběhla premiéra Harryho Pottera a Kamene mudrců. Fenomén mladého čaroděje, kterému lord Voldemort zavraždil rodiče, žije dodnes. Příběhy z Bradavic milují miliony lidí ze všech koutů světa. A hrdinové se tam dekádu od posledního dílu zase podívají.

Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson momentálně natáčejí speciál nazvaný Harry Potter: Návrat do Bradavic.

Fanoušci se tak mohou těšit na Harryho, Rona a Hermionu, ale v očekávaném pokračování se objeví také Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrangeová), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Jason Isaacs (Lucius Malfoy), Tom Felton (Draco Malfoy), Ralph Fiennes (Lord Voldemort), Mark Williams (Arthur Weasley), Gary Oldman (Sirius Black), Bonnie Wright (Ginny Weasleyová), Matthew Lewis (Neville Longbottom) a mnozí další.

Související obsah

​Speciál bude retrospektivní a diváky provede uplynulými 20 lety s Harrym Potterem prostřednictvím rozhovorů i debat mezi herci.

"Je kouzelné pracovat s těmito úžasnými herci na návratu do Bradavic, kde se poprvé ocitli před dvěma dekádami. Jsou nadšení, že mohou vzít fanoušky na speciální a osobitou cestu, na které jim ukážou, jak na všech osmi filmech pracovali," uvedla výkonná producentka Casey Pattersonová.

Harry Potter: Návrat do Bradavic bude mít premiéru 1. ledna 2022.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz