Co nás čeká

Horoskop na pátek 19. listopadu: Partner ocení vaši smyslnost

Horoskop na pátek 19. listopadu: Partner ocení vaši smyslnost
Zdroj: Getty Images

Dávejte si zvláštní pozor na události, které se vám tento den mohou dít ve finanční oblasti. Při dnešním úplňku v Býku je vhodné učinit několik rozhodnutí ohledně stravy a pohybu. Rovněž můžete vyřešit nějaké nedorozumění v práci. Také přichází čas romantiky.

Beran

Vliv úplňku v Býku na vaše znamení bude markantní. Dávejte si zvláštní pozor na události, které se vám tento den mohou dít ve finanční oblasti. V éteru je zpráva, která na vás může mít velký dopad. Nepodceňujte raději nic a mějte oči otevřené.

Býk

Na vaše znamení bude úplněk v Býku působit hlavně v souvislosti s financemi. Vaše iniciativa se mísí s nezávislým myšlením, ve financích může přijít nějaký výborný tah. Potěšit vás také může osoba ženského pohlaví, která vás značně inspiruje.

Blíženci

Úplňková Luna v Býku dnes prozrazuje, že máte vyšší tendenci čelit neznámému. Někdo v zákulisí tahá za provázky. Řiďte se sami sebou a neprohloupíte. Také se vám může podařit něco, co by do vás málokdo řekl a co vám udělá opravdu velikou radost.

Rak

Při dnešku úplněk v Býku zapůsobí na vaši psychiku. Je osvětlováno nějaké vaše přání nebo dávný sen, touto dobou se k němu můžete přiblížit. Rovněž je tento den vhodný pro přátelství. Nebojte se být angažovaní ani v lásce a dělat to, co si přejete.

RODINNÝ TAROT
Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Lev

V oblasti kariéry vás dnes inspiruje především úplněk v Býku. Může se vyskytnout velmi příznivá okolnost ohledně vaší práce, každopádně je heslem tohoto dne větší expanze. Nesmíte ale čekat někde v koutě, než si vás někdo všimne. Ukažte se více!

Panna

Plný Měsíc v Býku bude mít vliv na vaše pocity a spojení s určitým člověkem má nyní vysoký duchovní náboj. Platí to zejména pro milostný vztah, kde se přiblížíte svému ideálu. Ale ani v práci nepřijdete zkrátka, můžete zapůsobit na někoho důležitého.

Váhy

Na vaše emoce při pátku zapůsobí úplněk v Býku. Máte neobyčejně silný pocit sounáležitosti se svým protějškem a cítíte příval energie. Partner ocení vaši zvýšenou smyslnost. Nezůstávejte proto v práci déle, než bude nezbytně nutné. Doma je doma.

Štír

Úplněk v Býku bude na vaše znamení házet světlomety především v oblasti rodiny. Aktualizovány jsou manželské vztahy, žárlivost by mohla vyvolat nečekané následky. Držte se svých citů a pak teprve berte podněty z okolí, vaše nitro je nejlepší rádce.

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

Střelec

Při dnešním úplňku v Býku je vhodné učinit několik rozhodnutí ohledně stravy a pohybu. Rovněž můžete vyřešit nějaké nedorozumění v práci. Jenom nesmíte nic řešit s horkou hlavou, to by se ukázalo jako velmi nešťastná volba, kterou nepotřebujete.

Kozoroh

Při dnešním úplňku v Býku přichází ke slovu romantika a namlouvání, daří se vám lépe navázat kontakt. Očekávejte hezké chvilky také s vašimi ratolestmi. Naopak kariérní oblast vám při dnešku bude připadat více vzdálená, tak se nepřemáhejte.

Vodnář

Dnešním úplňkem je osvětlován sektor vašeho domova, některé zařízení v domácnosti může signalizovat potřebu opravy. Neváhejte udělat, co je třeba, ať si později nemusíte dělat hlavu z toho, že jste měli zjednat nápravu dříve. Čekat můžete i odměnu.

Ryby

V rámci dnešního úplňkového dne pod taktovkou Býka může někdo z vašeho okolí teď přijít se zprávou, která na vás bude mít zajímavý dopad. Naslouchejte především sousedům a sourozencům a nebojte se dělat vlastní a klidně odvážné závěry do budoucna.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz