Co nás čeká

Horoskop na pondělí 22. listopadu: Dnes vás překvapí kolega

Horoskop na pondělí 22. listopadu: Dnes vás překvapí kolega
Zdroj: Getty Images

Slunce dnes vstoupí do Střelce a pocítíte příval energie. Dnes byste měli dělat všechno s mírou. Nic nepřehánějte a držte se raději při zdi.

Beran

Při pondělku nad vámi budou bdít všichni svatí, protože se vám podaří vyklouznout z jisté situace, která se zdála velmi zapeklitá. Oslavte to pěkně s vašimi nejbližšími a přáteli a hlavně se pokuste být na sebe příště mnohem a mnohem opatrnější.

Býk

Komunikace s lidmi ve vaší práci vám nebude dělat sebemenší problémy, kde však budete překvapivě méně hovorní, je váš domov. Zde byste při dnešku potřebovali spíše více klidu pro svoje vlastní myšlenky a pak teprve různou družnou společnost.

Blíženci

Slunce dnes vstupuje do znamení Střelce a bude mít na vás docela netradiční nároky. Ať už se bude jednat o vaše zaměstnání, nebo vaše blízké, můžete se připravit na to, že nezbyde nic jiného než se činit ve všech oblastech vašeho života.

Rak

Vaše nátura se v pondělí ukáže jako pro dnešní dobu poněkud nepatřičná kombinace libování si v klidném tepu života, stejně jako v potřebách ohledně materiálního zabezpečení. Musíte slevit z klidného tempa, protože jinak zabezpečení těžko bude.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Váš vládce Slunce se dnes přesune do Střelce a vás budou pronásledovat myšlenky na to, co je a co není správné. Filozofii se nevyhnete, ať už se to týká vašich pracovních záležitostí, tak i těch niternějších. Jenom nesmíte být příliš nedůtkliví!

Panna

Nedávejte někomu za vinu chyby z jeho minulosti. S těmi už stejně nic neudělá. Mnohem důležitější je, jaký je právě nyní. V zaměstnání se zaměřte na různé drobné úkoly, které jindy odbýváte, ale právě dnes byste si tak mohli přivodit potíže.

Váhy

Nezapomínejte při dnešku, že pokud budete s lidmi kolem sebe táhnout za jeden provaz, budete společně mnohem silnější, než byste byli každý zvlášť. Měli byste proto trávit čas s partnerem, rodinou nebo s přáteli.

Štír

Vztahy se vám budou na začátku týdne trochu vymykat z rukou, ale pokud se nenecháte odradit různými výměnami názorů, nakonec byste se mohli dobrat věcí, které by vás poměrně i potěšili. V klidu domova si také příliš neodpočinete, ale musíte bojovat.

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

Střelec

Slunce dnes vstoupí do vašeho znamení a vy pocítíte příval energie. Na odpočinek příliš času mít nebudete, ale to vám zase tolik vadit nebude, protože máte rádi fičák. Dávejte ovšem pozor na to, co vám bude vyprávět někdo z přátel, potřebuje totiž radu.

Kozoroh

Nedovedete zcela mlčky přihlížet něčemu, co dělá váš přítel nebo kolega, a vy s tím z nějakého důvodu nesouhlasíte. Nebojte se proto říci mu zcela konkrétně vaše námitky a uvidíte, jakým způsobem na ně nakonec zareaguje. Třeba vás nakonec i překvapí.

Vodnář

Dnes byste měli dělat všechno s mírou. Nic nepřehánějte a držte se raději při zdi, nemuselo by se vám vyplatit hnát se do konfliktů. Rozhodně ale budete potřebovat mít vedle sebe někoho, s kým budete moci debatovat.

Ryby

Potěší vás důvěra vašeho šéfa, která vám ukáže, že děláte svoji práci dobře a že nepotřebujete jenom stále vodit za ručičku. Doma bude vládnout rovněž pohoda a vy si budete říkat, že to pondělí se po delší době docela vydařilo a je snesitelné.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz