Zajímavosti

Love Island: Petr G. je konečně šťastný. Ukázal fanouškům svatební video

Z reality show Love Island vypadl Petr G. jako jeden z prvních koncem září. I jemu ale nakonec Love Island pomohl k lásce. Na sociálních sítích už dokonce sdílel svatební video se svou vyvolenou. Situace je ale trochu jiná, než se zdá.

Petr G. z Love Islandu vypadl téměř na začátku. Byl úplně prvním partnerem Aichy, se kterou se po pár dnech domluvili na kamarádství. Jeho pohled pak padl na Mishalu, tam to ale taky nevyšlo, a tak nakonec další pár tvořil se Simonou. Dívky pak ale musely rozhodnout a poslat jednoho z kluků domů. Volba padla právě na Petra. 

Tomu to ale přineslo naopak štěstí! Hned po návratu totiž požádal o ruku ženu, se kterou se znal jen velice krátce. "Chvíli před tím, než jsem tam odjel, jsem poznal ženu, která mi pomáhala vybrat nějaké oblečení na ostrov lásky," svěřil se Petr G. TN.cz. Zaujala ho na první pohled, pak odjel na Love Island.

Související obsah

Jenže hned po návratu z něj ji požádal o ruku. "Vzpomínal jsem na ni i ve vile. Znal jsem ji velice krátkou dobu a myslel jsem si, že za takovou chvíli nemůže vzniknout nic tak silného. Mýlil jsem se," popisuje bývalý účastník reality show Love Island Česko. Na sociálních sítích už dokonce sdílel i svatební video, které ale slouží jen jako upoutávka na jejich velký den, tzv. editorial.

​To, že jde Petr na vztahy rychleji než ostatní, vyplynulo na povrch už ve vile lásky. Tentokrát se ale překonal. Stylistku Julianu požádal o ruku hned, jak se vrátil z Love Islandu. Nyní jsou tak zasnoubení a jsou spolu přibližně měsíc a půl. 

Související obsah

​"Když jsem se vrátil z Love Islandu, věděl jsem, že je ta pravá. V životě jsem neměl výjimečnější a úžasnější ženu. Love Island mi tak přinesl tu největší výhru," zakončil Petr. Svatba by prý mohla být někdy v příštím roce.

Více o tom, jak nyní Petr G. žije, se dozvíte v pokračování Love Island After. První díl bude už v pátek na portálu Voyo. A pokud se nemůžete dočkat, můžete na Voyo sledovat Love Island Austrálie.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Izrael jako první země na světě uzavře kvůli omikronu své hranice

Izrael hodlá jako první země světa zakázat úderem nedělní půlnoci vstup všem cizincům kvůli nové mutaci koronaviru omikron. Izraelci vracející se domů budou muset do karantény, včetně těch očkovaných. Vláda vychází z předpokladu, že omikron se už rozšířil do většiny zemí. Nařízení má platit dva týdny, během nichž budou odborníci zjišťovat, jak účinné jsou proti potenciálně nebezpečnější mutaci covidové vakcíny.

Píše se na Deník.cz