Domácí

Policie hledá 37letého Zdeňka. Může mu jít o život

Policie hledá 37letého Zdeňka. Může mu jít o život
Zdroj: Policie ČR

Poté, co odjel od své přítelkyně, se 37letý Zdeněk Měchejř nevrátil domů. Policie po něm nyní pátrá. Několikrát se pokusil o sebevraždu, existují tedy důvodné obavy o jeho zdraví. Během pátrání už policisté našli Zdeňkovo auto.

Policie hledá 37letého muže Zdeňka Měchejře. Ten odjel 21. října ráno od své přítelkyně z pražských Pitkovic do práce. Domů se poté ale nevrátil.

"Vzhledem k tomu, že byl již v minulosti několikrát pohřešován a pokusil se sáhnout si na život, je důvodná obava o jeho zdraví," uvedl policejní mluvčí Richard Hrdina.

Související obsah

V průběhu pátrání policie našla Zdeňkovo auto. Bylo mezi Brodci a Luštěnicemi na Mladoboleslavsku. Ani s pomocí služebního psa se ale muže v okolí nepovedlo najít.

Když Zdeňka naposledy jeho přítelkyně viděla, měl na sobě lyžařskou černozelenou zimní bundu, černé montérky a bordové síťované tenisky s bílou podrážkou. "Pohřešovaný je obézní postavy, 180 až 185 centimetrů vysoký, má modré oči, řídký plnovous a krátké rovné hnědé vlasy," informovali policisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Objevilo se další ohnisko ptačí chřipky

Českem se dál šíří ptačí chřipka. Páté letošní ohnisko se nachází v Pardubickém kraji, konkrétně na kachní farmě v obci Lipoltice poblíž Přelouče. Společnost PERENA nahlásila postupný úhyn 380 kusů z celkem 3 500 chovaných kachen, uvedla v neděli Státní veterinární správa ČR. Vyšetření potvrdilo, že se jedná o ptačí chřipku typu H5N1, tedy o variantu potenciálně přenosnou na člověka. Veterináři zbývající drůbež nechají utratit.

Píše se na Deník.cz