Co nás čeká

Horoskop na středu 24. listopadu: Mluvte o svých pocitech

Horoskop na středu 24. listopadu: Mluvte o svých pocitech
Zdroj: Getty Images

Vlivem retrográdního Uranu i Neptunu byste dnes mohli něco pochopit docela jinak, než jak to bylo míněno. Tak raději dvakrát měřte, jednou řežte. Merkur se dnes přesouvá do Střelce a vy byste měli mluvit o svých pocitech.

Beran

Pobaví vás výrok někoho, kdo je o dost mladší než vy. Ale nejzajímavější na tom bude to, že bude mít ve své podstatě vlastně pravdu. Není proto vyloučené, že vám to nakonec přinese velmi filozofický večer, kdy budete přemýšlet.

Býk

Merkur se dnes přesouvá do Střelce a vy byste neměli váhat mluvit o svých pocitech. Přestože jste spíše praktici, jsou věci, které vyřešíte mnohem snadněji, když si o nich budete mít s kým popovídat. Klidně žádejte o pomoc starší sourozence či kamarády.

Blíženci

Bude ve vás proudit velmi silná energie, a i když budete mít spoustu práce, nezaleknete se ani dalších povinností, které by se před vámi mohly nečekaně vynořit. Jenom nesmíte zapomínat na odpočinek.

Rak

Potěšit můžete ve středu sebe i okolí tím, že se budete více usmívat. Přijdete pak na to, že úsměv je báječně nakažlivý a dovede spoustu setkání učinit zajímavějšími, nebo dokonce dokáže obrousit hrany vzájemných konfliktů. Ale pozor, musí to být upřímné.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Doma se sejde menší rodinná rada a budete rokovat o něčem, co je pro vás všechny opravdu velmi důležité. Jenom se nesmíte nechat strhnout negativními emocemi. Ty pozitivní naopak můžete vítat s velkou radostí, zasloužíte si je za námahu.

Panna

Poštěstí se vám poznat někoho velmi zajímavého, kdo získá natrvalo místo mezi vašimi oblíbenými lidmi, které vždy rádi vidíte a kteří vás mohou něčím obohatit. Tím samozřejmě není myšleno finanční bohatství, ale moudrost, zkušenosti a intuice.

Váhy

Čísi vtípek můžete pochopit všelijak, ale ještě než začnete svolávat armádu právníků, zkuste zvážit, zda vám to bude potom stát opravdu za to. Jednak opakováním bude bublina narůstat, jednak budete muset seznámit se situací i ty, které byste nemuseli.

Štír

Zatímco někteří se budou předhánět, do jakého charitativního projektu se zapojí, vy se budete prozatím prát se svými pracovními povinnostmi a  budete se snažit držet vaši rodinku pohromadě. Ale pozor, ani to není vůbec málo. Myslete na to a buďte sví.

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

Střelec

Merkur dnes vstoupí do vašeho znamení. Tím získáte možnost napravit si u někoho reputaci, a můžete se tak posunout profesně dál. A nebude to jen profesní posun! I v oblasti mezilidských vztahů zaznamenáte posun kupředu.

Kozoroh

Dnešek vás zastihne ohledně jistého rozhovoru trochu nepřipravené. Což neznamená, že byste hned měli brát nohy na ramena a rozhovor odložit na neurčito s tím, že se musíte napřed dát trochu více dohromady, popřípadě nejdříve kompletovat znalosti.

Vodnář

Vlivem retrográdního Uranu i Neptunu byste dnes mohli něco pochopit docela jinak, než jak to bylo míněno, a kazit si tím zbytečně den. Přemýšlejte raději, jak byste si letos mohli užít Vánoce a co byste mohli svým blízkým pořídit. Přijdete na zajímavé tipy.

Ryby

Překvapí vás, že něco, o čem jste předpokládali, že vám zabere mnohem více času, máte už skoro hotové. Jenom se dobře připravte na závěrečnou fázi, která je většinou následkem únavy nejobtížnější. A nevyplatilo by se to podcenit. V lásce vše klape.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz