Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 25. listopadu: Čeká vás překvapivé vyznání lásky

Horoskop na čtvrtek 25. listopadu: Čeká vás překvapivé vyznání lásky
Zdroj: Getty Images

Venuše se přiklání k vyznání lásky. Vyrazte si někam, kde to máte rádi. Čekejte nečekané!

Beran

Něčí nečekané vyznání vám trochu vezme dech a bude záležet na tom, zda jste momentálně sólo, nebo nikoliv. Pokud jste volní, pak Venuše doporučuje, že by nebylo vůbec na škodu se s dotyčným setkat někde, kde to máte rádi. Můžete se sblížit.

Býk

Zamrzí vás, že vás v práci nebo doma nepřizvali k něčemu pro vás zajímavému. Stejně vám ale nezbyde než to brát nakonec rozumně, protože ať už k tomu měli jakékoliv důvody, zpětně s tím nic neuděláte a budou nové možnosti.

Blíženci

Dnes byste měli jít příkladem, a pokud vám něco doma nebo v práci dělá starosti, zkuste toto téma nadhodit raději co nejdříve. Když se tomu co nejdříve postavíte čelem, bude vám lépe. Tak do toho.

Rak

Některé úkoly budou náročnější, než byste si přáli, ale zase to nebudou žádné "jobovky", kvůli kterým byste měli v plánu vyklidit pole. Jenom si to všechno bude žádat více času na plánování, abyste ve finále nezapomněli na nějaké důležité nezbytnosti.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Do vaší mysli vstoupí konečně trochu pohody a bude za to moci někdo z vašeho blízkého okolí. Ať už v pracovním kolektivu či ve vaší rodině, starat se bude především o to, aby vám z tváře úsměv jenom tak nezmizel, a vy tak budete spokojení.

Panna

Zamrzí vás, že jsou věci, které jste ještě nestihli dát do stavu, který by vás uklidňoval. Hned od rána se vrhnete na akční řešení těchto restů, které už odbýváte delší dobu. A výsledky se samozřejmě dostaví. Pochvala navíc bude také na spadnutí. 

Váhy

Ve čtvrtek byste si měli ušetřit více času na rodinu, protože pokud máte čas maximálně na pozdravy, mohou vám nějaké důležité věci unikat. Je tedy nejvyšší čas, abyste se pokusili dát všechny věci do pořádku.

Štír

Vaší povaze dnes nebude nahrávat dusno, které se vytvoří kolem vás. A ať už to bude dusno v práci nebo v rámci vaší rodiny, budete se muset smířit s tím, že si budete muset obrnit nervy, abyste zůstali trpěliví.

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

Střelec

Jestliže zatoužíte mluvit v soukromí s někým z vašich blízkých, kdo vám poslední dobou unikal stále někam do společnosti, raději mu své úmysly sdělte včas. Jinak vám hrozí menší potíže s čekáním na gauči do pozdních večerních hodin.

Kozoroh

Historie se může dnes v jistém směru opakovat, nicméně pokud nic nepodceníte, tak byste mohli skórovat a od jistých povinností si potom v závěru dne konečně odpočinout. Jenom se nesmíte úplně přepínat, to byste nakonec mohli usínat vestoje.

Vodnář

Chystat se bude nějaká přátelská oslava, která slibuje především to, že si na chvíli odpočinete od starostí a nebudete muset přemýšlet, co budete dělat teď a co až potom. Takže neváhejte a svoji účast rozhodně přislibte. Neprohloupíte a pobavíte se.

Ryby

Potěšit vás dnes může někdo, kdo na vás myslel, i když je to už dávno, co jste se naposledy viděli. Alespoň vidíte, že umíte zanechat velmi hluboký dojem. Váš miláček vás může doma trochu popichovat, ale bude to jenom pověstná skrytá žárlivost.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz