Domácí

V Bečově zasahovala policie. Zabarikádovaný muž vyhrožoval, že si ublíží

V Bečově zasahovala policie. Zabarikádovaný muž vyhrožoval, že si ublíží
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

V Bečově nad Teplou na Karlovarsku zasahovali v úterý odpoledne policisté. V jednom z tamních domů se zabarikádoval jednapadesátiletý muž, který měl být ozbrojený, a vyhrožoval, že si ublíží. Vyjednávání nakonec bylo úspěšné a nezraněný muž skončil v péči zdravotníků.

O zásahu informovali policisté po půl druhé odpoledne. V domě v Bečově nad Teplou na Karlovarsku se zabarikádoval jednapadesátiletý muž, který vyhrožoval sebepoškozováním.

Podle policie měl u sebe zřejmě zbraň. Na místo vyrazila zásahová jednotka i policejní vyjednavač.

Související obsah

​"V okolí domu probíhá uzávěra kvůli bezpečnosti obyvatel. Místo je zajištěno a nyní probíhají základní úkony," uvedli policisté před druhou hodinou odpolední.

Vyjednávání skončilo úspěchem. Muž nakonec dobrovolně opustil dům. "Nikdo nebyl zraněn. Nyní je muž v péči zdravotníků," informovala policie s tím, že zákrok byl ukončen.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Změna v registraci. Na posilující dávku se už mohou hlásit všichni

Všichni zájemci o posilující dávku vakcíny proti covidu-19 si od pondělí nově mohou udělat předregistraci. Samotná registrace je pak uvolněna v den nároku na další dávku. Jakmile se kapacita vybraného očkovacího místa uvolní, zájemci přijde PIN 2 k rezervaci konkrétního termínu. Informovalo o tom ministerstvo zdravotnictví na twitteru Chytré karantény.

Píše se na Deník.cz