Krimi

Abstraktní umění? Ne, jen nedostal zaplaceno a takto se měl pomstít

Abstraktní umění? Ne, jen nedostal zaplaceno a takto se měl pomstít
Zdroj: Policie ČR

Neshoda ohledně platby za práci na rekonstrukci bytu na Sokolovsku vyústila v nečekanou akci. Nespokojený malíř měl postříkat čerstvě zrekonstruovaný byt černou barvou. Škoda jde do desetitisíců.

Místo čerstvě zrekonstruovaného bytu čekalo na 46letého majitele nemovitosti v Karlovarském kraji nepříjemné překvapení. Bílé stěny mu měl černou barvou potřísnit 73letý muž, kterého si původně najmul na vymalování bytu.

Původní dohoda zněla, že majitel zaplatí malíři zálohu a po dokončení práce mu doplatí zbytek. "Majitel bytu však zřejmě nebyl s provedením práce spokojený a chtěl po podezřelém muži opravu. Nato měl podezřelý 73letý muž postříkat černou barvou celý jeho byt. Došlo tak k postříkání zdí, podlah, stropů, oken, ale také kuchyňské linky. Na stěnu měl také napsat hanlivý výraz," popsala policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Související obsah

​Znehodnocení bytu se mělo odehrát někdy v září či v říjnu. Podle policie je odhad škody 40 tisíc korun. V případě prokázání viny hrozí malíři až rok vězení.

Pohled na poničený byt:

Zdroj: Policie ČR

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch má koronavirus

Šéf resortu zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) má koronavirus. "Z pátku na sobotu mi nebylo dobře, proto jsem si došel preventivně na PCR test. Ten bohužel ukázal, že jsem pozitivní. Nastupuji tak do 14denní izolace. Díky očkování mám mírný průběh a budu pracovat z domova," napsal na twitteru.

Píše se na Deník.cz