Co nás čeká

Horoskop na pátek 26. listopadu: Překvapíte sami sebe

Horoskop na pátek 26. listopadu: Překvapíte sami sebe
Zdroj: Getty Images

V pátek překvapíte především sami sebe tím, jak dovedete v práci zabrat. Díky tomu se vám také podaří lépe odpočívat o víkendu, protože budete mít pocit, že v práci máte hotovo.

Beran

Páteční den vás bude vybízet k tomu, abyste překročili své typické ranní rituály. Přijdete pak na to, že věci můžete dělat i jinak, a to tedy rozhodně mnohem příjemněji. A inspirujete navíc i ostatní doma a vašeho miláčka.

Býk

Nenadchnou vás různá doporučení, kterých se vám dostane od vašich blízkých nebo kolegů v práci. Máte totiž rádi svoji hlavu a neradi se přizpůsobujete vašemu okolí. Nesnažte se ale všechny kolem sebe naštvat, v takové atmosféře by vám nebylo dobře.

Blíženci

Cosi bude trochu mimo vaše pole působnosti, ale protože patříte mezi odvážnější jedince, dokážete se nad to povznést. A klidně ještě ze situace vytěžíte něco pro svou profesi nebo nějaké výhody do soukromého života.

Rak

Nepodceňujte sílu horoskopů. A pokud nemůžete s nějakým vaším kolegou najít společnou řeč, měli byste se zkusit podívat, v jakém se narodil znamení a co o něm říká třeba numerologie. Hned budete vědět, v čem může být zádrhel a kde hledat cestu.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Vaše chování bude při dnešku okouzlující. A ať už budete řešit pracovní záležitosti, nebo vyjednávat velké věci ve vašem okolí či přímo v soukromí, tak se budete umět zachovat přesně tak, jak byste si dříve jenom představovali. Dařit se bude obecně.

Panna

Zkuste uvažovat o tom, kde byste si mohli pracovně přilepšit. Času sice nikdy není nazbyt, ale pokud ho dovedete ušetřit alespoň maličko, ve výsledku se vám to může vrátit mnohonásobně. Zbyde vám pak třeba ještě navíc na nějakou pěknou dovolenou.

Váhy

Se všemi lidmi ve svém okolí budete konečně vycházet a budete spokojení, že nemáte tradiční starosti, jak s tím či oním hledat společnou řeč. I s vaším miláčkem bude všechno poměrně klapat a vy budete nadmíru spokojení.

Štír

Pozvedněte dnes alespoň jednou zrak ke krásné a vždy jiné obloze. Uvidíte, že si s některými věcmi vůbec nemusíte dělat starosti, protože při nekonečnosti oblohy se jistě nějaké řešení, které potřebujete a které by vám pomohlo.

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

Střelec

Bavilo by vás hrát si na smírčí soudce a pomáhat rozhádaným rodinám. Dost vás totiž budou trápit zbytečné "žabomyší" války, když je okolo tolik skutečných a větších problémů. Rozhodně si svoje názory nenecháte jenom pro sebe, budete autoritou.

Kozoroh

Vrátit se znovu do školy by ve vás budilo rozličné pocity, ale pokud je třeba, abyste si kvůli své práci vylepšili vzdělání, pak byste váhat neměli. Ve finále stejně můžete jenom získat, a to nejen vědomosti, ale i nové kontakty nebo zážitky.

Vodnář

Překvapíte v pátek především sami sebe tím, jak dovedete v práci zabrat, přestože jste si říkali, že poslední dobou vám jde všechno pomalu od ruky. Bude to tím, že jste se psychicky dali více do pohody a najednou se vám vrací elán do běžných věcí.

Ryby

S přáteli byste potřebovali mít více času na vaše volnočasové aktivity, ale ne všechno bude jednoduché zorganizovat. Všichni jste totiž nějakým způsobem vytížení a najít termín, který by vyhovoval obecně vám všem, bude těžké. Až se to povede, pak to bude teprve ono.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz