Co nás čeká

Horoskop na sobotu 27. listopadu: Hvězdy radí, jak se vyhnout migréně

Horoskop na sobotu 27. listopadu: Hvězdy radí, jak se vyhnout migréně
Zdroj: Getty Images

Měli byste dnes trávit čas ve společnosti, kde se budete cítit dobře. Pokud vám prostředí nesedne, nezůstávejte tam! Hrozí bolesti hlavy a špatná nálada.

Beran

Budete dnes duší každé společnosti, ve které se budete cítit dobře. Tam, kde vám to naopak vůbec nesedne, se raději nezdržujte moc dlouho, protože byste akorát dostali migrénu a měli špatnou náladu. Doma naopak budete spokojeni obecně se všemi blízkými.

Býk

Nehrajte si na nic z toho, čím se být necítíte a raději si dopřejte ten požitek být sami sebou. Vaše drahá polovička to jednoznačně ocení a někteří vaši blízcí budou také rádi, že získají možnost poznat vás mnohem blíže, než měli možnost.

Blíženci

Vaše intuice bude přímo obdivuhodná. Některé věci budete odhadovat takovým způsobem, že vaši blízcí a přátelé se nebudou stačit divit tomu, jak přesně zacílíte na příchozí věci. Měli byste využít svůj talent a vsadit si i na nějaké zajímavé události.

Rak

Budete se dnes obtížně vyrovnávat s kritikou, kterou si tak docela nezasloužíte. A bude vás mrzet, že k vám někteří lidi nejsou více přátelští. Jenomže s tím nic nenaděláte. Nemá tak vůbec cenu se mračit na všechny z vašeho okolí. Zvláště na ty nejbližší.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

V sobotu nebudete mít příliš klidu na svoje záležitosti, protože si budou vaši blízcí zcela nárokovat váš čas. Na tom, jak moc jim vyhovíte, se stejně budete muset shodnout, ale měli byste si pro sebe nechat alespoň nějaký čas, třeba hodinu.

Panna

Můžete přijít na to, že nezvládáte nějaký předmět ve studiu nebo vám vázne třeba výuka jazyka. Zbytečně se tím netrapte a poohlédněte se po doučování. Můžete narazit na někoho, s kým si báječně sednete. Vaši blízcí či kolegové se budou divit vašim pokrokům.

Váhy

S dětmi dnes budete muset mít svatou trpělivost. Pokud právě tímto artiklem nedisponujete, nezbyde vám, než brát vše s rezervou a naučit se rozčilovat kvůli aktuální věci, a ne kvůli desítkám jiných z minulosti. To by nebylo fér.

Štír

Prozkoumejte klady a zápory svobodného povolání, zvláště pokud vás vaše současná práce nenaplňuje. Kde naopak zkoumat nic nemusíte, to je vaše soukromí. V něm jste poměrně spokojeni a můžete dělat spoustu věcí, o nichž jste dříve jenom snili.

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

Střelec

O víkendu byste mohli ostatní ve vašem okolí přesvědčit k něčemu, po čem toužíte už delší dobu. Mohou to být nějaké drobné domácí opravy nebo zajímavá vánoční dekorace, každopádně budete poměrně bodovat. Což je velice dobře a udělá vám to radost.

Kozoroh

S domácími mazlíčky dnes budete vycházet lépe než s lidmi ze svého okolí. To bude dáno tím, že lidé kolem vás mají více povinností, jejichž splnění budete mít právě o víkendu čas kontrolovat. Ale pokuste se na ně nebýt jako psi, to totiž stejně nikam nevede.

Vodnář

V duchu fair play dnes budete organizovat nějaké sousedské vyjednávání, i když trochu hrozí, že se nakonec obě znepřátelené strany spojí přímo proti vám. Proto ještě důkladně svoji roli smírčího soudce zvažte. Doma jinak bude vládnout pohoda.

Ryby

Při dnešku vás zamrzí především to, že nemůžete dělat všechno, co byste chtěli a potřebovali. Bude to chtít lepší organizaci práce, aby vám zbývalo více volného času a mohli jste uspokojit své potřeby a touhu po zábavě, po povídání a po relaxu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz