Co nás čeká

Horoskop na neděli 28. listopadu: Dnes je den velkého usmíření

Horoskop na neděli 28. listopadu: Dnes je den velkého usmíření
Zdroj: Getty Images

Netrapte se při neděli pracovními záležitostmi a dejte si od nich raději trochu klidu. Dnešní adventní neděle může být dnem, kdy se usmíříte se členy vaší rodiny. Zkuste vyrobit s dětmi třeba nějaké dekorace a zabavte rodinu.

Beran

Adventní neděle bude tou, která se může zapsat do historie vaší rodiny jako den velkého usmíření, pokud mezi vámi byly nějaké sváry. A pokud všechno klapalo báječně, pak se můžete těšit naopak zase na velmi podnětné rozhovory nad svícemi.

Býk

Užijte si dnes všechny pravidelné adventní přípravy naplno, protože každý rok mají svátky trochu jiné kouzlo a patří k nim právě i samotné přípravy. Tak rozhodně nezůstávejte pozadu a zkuste vyrobit třeba nějaké dekorace s vašimi dětmi. Pobavíte se.

Blíženci

Nějaká pravidla je nutné dodržovat, ale vy budete mít dnes potíže s tím si tuto doktrínu vzít k srdci. Budete totiž nejvíce toužit po nějakém menším úniku do přírody, kde byste byli nikým nerušeni. Jenomže počasí by vás nakonec rušilo mnohem víc.

Rak

Pokud se chystáte v tomto adventním čase na nějakou rodinnou návštěvu, měli byste se předem raději ujistit, že budou dotyční opravdu doma, abyste nevyjížděli zbytečně. Někdo z blízkých před vámi vysloví velmi zajímavou myšlenku, která vás inspiruje.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

To, že je venku zima, neznamená, že byste se měli v šatníku omezit jenom na pár teplých svetrů. Zkuste dnes, při konci adventního víkendu, trochu zaexperimentovat a připravit si pár modelů na nadcházející pracovní dny. Budete jako ze škatulky.

Panna

S vaším miláčkem, decentně řečeno milým přítelem, budete mít náladu na nějaké menší adventní posezení s blízkými nebo se známými. Hlavně když bude vládnout dobrá nálada. Budete ochotni se pustit i do cukroví a udělat něco pro vánoční atmosféru.

Váhy

Ne všechny věci, které si dnes dáte jako adventní předsevzetí, se vám podaří uskutečnit se zdárným výsledkem. Ale zase to nebude tak velký karambol, za který byste se museli stydět. A najděte si dnes také čas na zavolání těm, kteří jsou mimo okruh návštěv.

Štír

Nějaké pohádky jsou nestárnoucí a můžete se na ně dívat stále znovu a znovu. Tak využijte adventního času a zkuste vaše blízké nalákat na tyto filmy, které většinou mají dobrý konec, což z nich dělá tolik oblíbené snímky. Pracovně navíc máte konečně klid.

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

Střelec

Adventní posezení s vašimi nejbližšími bude konečně bez hádek, a přestože jste se ještě před časem nemohli shodnout ani na barvě svíček, nyní z vás konečně začne vyzařovat jakási sounáležitost. A ta bude právě tou báječnou kulisou adventního času.

Kozoroh

Zatímco s některými blízkými vyjdete dnes bez problému, někdo z vašich nejbližších bude zbytečně sabotovat vaše snahy o společné víkendové posezení. Zkuste s ním promluvit narovinu a nabídněte klidně i nějaký kompromis, hlavně ať máte také klid.

Vodnář

S někým, s kým jste v minulosti trávili hodně času, si dnes příliš nesednete. To by vás ale nemělo vést zbytečně ke skepsi. Jistě najdete společnou řeč někdy později. Časy se přece mění a některé žebříčky hodnot se prostě trochu přerovnávají.

Ryby

Netrapte se při neděli pracovními záležitostmi a dejte si od nich raději trochu adventního klidu. Zasloužíte si klidné rozjímání s vaší rodinou nebo přáteli. Zapalte svíčku a užívejte si prvního adventního posezení a klidně si i něco hezkého přejte.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vzkaz teroristů o únosu Alda Mora byl vydražen za statisíce

Dvoustránkový tištěný vzkaz, v němž se levicová teroristická skupina Rudé brigády přihlásila k únosu italského expremiéra Alda Mora v roce 1978, byl v Římě vydražen za v přepočtu 635 tisíc korun. Morovo tělo bylo po 55 dnech nalezené prostřílené v kufru auta. Mnoho italských osobností označilo dražbu za nevkusnou s tím, že takový dokument patří do muzea, a nikoliv do nějaké soukromé sbírky.

Krátká zpráva

STAN bude v Praze kandidovat samostatně

Hnutí STAN bude v komunálních volbách v Praze kandidovat samostatně. Informoval o tom náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN). "Do voleb jdeme samostatně jako STAN s cílem posílit naši pozici v zastupitelstvu. Z našich městských částí známe problémy Pražanů a jsme pro ně připraveni nadále pracovat na lokální i magistrátní úrovni. Máme ve svých řadách velmi zkušené lidi a unikátní program pro Prahu," napsal Hlubuček na twitteru.

Píše se na Deník.cz