Co nás čeká

Horoskop na pondělí 29. listopadu: Nezadaní, nevzdávejte se

Horoskop na pondělí 29. listopadu: Nezadaní, nevzdávejte se
Zdroj: Getty Images

Nezadaní by se neměli vzdávat při prvním neúspěchu. Vypadá to, že konec listopadu by mohl být z pohledu Venuše v Kozorohu šťastným obdobím pro začátek vztahu!

Beran

Příval energie může být v závěru listopadu spíše na škodu. Nedovolí vám posedět na jednom místě a bude vás tlačit k unáhleným krokům. Zpomalte a přemýšlejte, než něco řeknete nebo uděláte. Téměř vše se dá zachránit, ale mnohem lepší je potížím předcházet.

Býk

Harmonizace se dočkají i takové vztahy, které se zdály být odsouzeny k záhubě. Na sklonku měsíce si uvědomíte, že jde o malicherné spory a místo hádek budete pracovat na usmiřování. S dárky pro drahou polovičku nebudete čekat až do Štědrého dne.

Blíženci

Pondělní rozjezd bude poněkud pozvolný. Pak se přece jen najde něco, co vás nakopne a namotivuje k tomu, abyste opustili vyhřátý pelíšek. Afrodite slibuje příjemnosti v lásce a také se postará, abyste nestrádali finančně. To jsou dobré předpoklady.

Rak

Na začátku týdne vám nadřízení svěří důležitý úkol. V předchozí zkoušce jste uspěli na výbornou, a proto se teď radujete z opravdové profesní lahůdky. Konečně máte pocit, že se kariéra ubírá správným směrem a že vyšší místa docenily váš potenciál.

MĚSÍČNÍ TAROT NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v prosinci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev

Nezadaní Lvi by se neměli vzdávat při prvním neúspěchu. Vypadá to, že konec listopadu by mohl být z pohledu Venuše v Kozorohu šťastným měsícem! Pokud se první rande nevyvede podle představ, dejte svému ctiteli či ctitelce ještě jednu šanci. Zřejmě je nervózní.

Panna

Po víkendu se nemůžete dostat do plného pracovního nasazení. Přestože máte spoustu plánů, jejich realizace pokulhává. Schází vám psychické i fyzické síly a je na pováženou, zda si neprodloužit volno ještě o pár dní. Unavený organismus vám poděkuje.

Váhy

Milé Váhy, poslední listopadové dny vám nepřinesou žádné nepříjemné překvapení. Právě naopak. Pokračujete ve své profesní jízdě a konkurence vám nesahá ani po kotníky. Chrlíte jeden nápad za druhým, navíc se nebojíte chopit jakéhokoliv úkolu.

Štír

Nemáte za sebou nejsnazší období, proto vás jistě potěší, že předposlední listopadový den bude o poznání příjemnější. V zaměstnání se nadřízený stáhne a uvolní vám ruce pro skutečnou práci. Je příjemné moci se nadechnout a jednat podle svého.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Jupiter v Rybách slibuje spoustu drobných radostí a mnohé z nich mohou mít dokonce materiální podobu. Sice nevyhrajete hlavní jackpot v loterii, ale jistě budete souhlasit, že to není hlavní podmínka pro vaše štěstí. Báječné chvíle prožíváte v kariéře, která strmě stoupá.

Kozoroh

Díky sourozencům přijdete na veselejší myšlenky. Pokud je shledání s nimi navíc spojeno s cestováním, máte při pondělku vyhráno. Zavzpomínáte na staré časy a od plic se zasmějete. Také je na čase probrat s nimi scénář nadcházejících vánočních svátků.

Vodnář

Poslední dva listopadové dny slibují báječný program v lásce. Afrodite se na vás usmívá ať už jste zadaní, nebo ideální polovičku teprve hledáte. Místo baby boomu to vypadá spíš na výbuch vášně. Manželé si vzpomenou na dobu, kdy byli bláznivě zamilovaní.

Ryby

Na začátku týdne se nemůžete dostat do správného pracovního tempa. I když se snažíte a děláte maximum, nadřízení s vámi nejsou spokojení. Vznášíte se myšlenkami v oblacích a skutečný život vám protéká mezi prsty. Vstávejte, výuce už odzvonilo!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnice D1 ve směru na Brno je uzavřena, důvodem je srážka několika aut

Dálnice D1 na Vysočině mezi 90. a 102. kilometrem ve směru na Brno je v současné době neprůjezdná. Důvodem je dopravní nehoda několika aut, informuje Policie ČR na twitteru.

Píše se na Deník.cz