Člověk v tísni

Andělé strážní ožívají! Hvězdy nazpívaly vánoční píseň pro dobrou věc

Přestože je teprve první adventní neděle a na Vánoce si budeme muset ještě chvíli počkat, některé hvězdy české hudební scény se rozhodly lidem dárek nadělit už nyní. Fanoušci si tak mohou poslechnout novou předvánoční píseň s názvem Andělé strážní, která je o pomoci a solidaritě.

Zpěváci a další výrazné osobnosti české scény se spojili s neziskovou organizací Člověk v tísni, aby podpořili její dobročinný e-shop Skutečný dárek. Fanoušci se tak v nádherné předvánoční písni s názvem Andělé strážní mohou těšit na Václava Neckáře, Martu Kubišovou nebo Marii Rottrovou.

Připojila se také zpěvačka Klára Vytisková, vítězka SuperStar Tereza Mašková a Tomáš Klus se svou manželkou Tamarou. Nechybí ani Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol, Emma Smetana s partnerem Jordanem Hajem nebo Jiří Macháček a Milan Cais.

Související obsah

"Text vánoční písně Václava Neckáře připomíná, že i v těžkých časech nad námi stojí andělé strážní a že naděje a víra jsou stále s námi. Tato slova jsou o to aktuálnější ve chvíli, kdy se Česko potýká s krizí a mnoho lidí se nachází na pokraji sil. Pandemie covidu-19, tornádo na Moravě nebo ekonomické potíže trápí nemalou část veřejnosti. Tvůrci věří, že nová píseň pohladí na duši všechny, kteří si procházejí nelehkým obdobím," uvádí zástupci organizace Člověk v tísni.

Umělci chtěli vánoční dárek v podobě této písně věnovat všem dobrým lidem, kteří jsou i v časech krize solidární a pomáhají druhým. Tedy lékařům, zdravotníkům, učitelům, dobrovolníkům a také těm, kteří pomáhají svým blízkým či sousedům.

Díky dobročinnému e-shopu Skutečný dárek od organizace Člověk v tísni se může do pomoci zapojit každý. Zájemci si vyberou jeden z 30 vánočních dárků. Darovat mohou například potraviny, pitnou vodu, vzdělání nebo knížku pro ty, kteří si ji nemohou dovolit.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz