Člověk v tísni

Andělé strážní ožívají! Hvězdy nazpívaly vánoční píseň pro dobrou věc

Přestože je teprve první adventní neděle a na Vánoce si budeme muset ještě chvíli počkat, některé hvězdy české hudební scény se rozhodly lidem dárek nadělit už nyní. Fanoušci si tak mohou poslechnout novou předvánoční píseň s názvem Andělé strážní, která je o pomoci a solidaritě.

Zpěváci a další výrazné osobnosti české scény se spojili s neziskovou organizací Člověk v tísni, aby podpořili její dobročinný e-shop Skutečný dárek. Fanoušci se tak v nádherné předvánoční písni s názvem Andělé strážní mohou těšit na Václava Neckáře, Martu Kubišovou nebo Marii Rottrovou.

Připojila se také zpěvačka Klára Vytisková, vítězka SuperStar Tereza Mašková a Tomáš Klus se svou manželkou Tamarou. Nechybí ani Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol, Emma Smetana s partnerem Jordanem Hajem nebo Jiří Macháček a Milan Cais.

Související obsah

"Text vánoční písně Václava Neckáře připomíná, že i v těžkých časech nad námi stojí andělé strážní a že naděje a víra jsou stále s námi. Tato slova jsou o to aktuálnější ve chvíli, kdy se Česko potýká s krizí a mnoho lidí se nachází na pokraji sil. Pandemie covidu-19, tornádo na Moravě nebo ekonomické potíže trápí nemalou část veřejnosti. Tvůrci věří, že nová píseň pohladí na duši všechny, kteří si procházejí nelehkým obdobím," uvádí zástupci organizace Člověk v tísni.

Umělci chtěli vánoční dárek v podobě této písně věnovat všem dobrým lidem, kteří jsou i v časech krize solidární a pomáhají druhým. Tedy lékařům, zdravotníkům, učitelům, dobrovolníkům a také těm, kteří pomáhají svým blízkým či sousedům.

Díky dobročinnému e-shopu Skutečný dárek od organizace Člověk v tísni se může do pomoci zapojit každý. Zájemci si vyberou jeden z 30 vánočních dárků. Darovat mohou například potraviny, pitnou vodu, vzdělání nebo knížku pro ty, kteří si ji nemohou dovolit.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz