Zajímavosti

Nečekaná zpráva po dojemném vystoupení. Hvězda SuperStar se rozvádí

Manželství finalisty první řady SuperStar Petra Poláčka skončilo. Prostřednictvím instagramu to oznámila jeho partnerka a muzikálová herečka Kateřina (Huková) Poláčková. Své "ano" si dvojice řekla před čtyřmi lety, ani ne o dva roky později se páru narodil syn Tobiáš.

Diváci TV Nova mohli v neděli večer na televizních obrazovkách sledovat dojemné setkání a vystoupení finalistů první řady SuperStar. Na jednom pódiu se sešli po dlouhých sedmnácti letech. Vystřihli si soutěžní hymnu a všichni si světla reflektorů náležitě užívali. Odhodili veškeré starosti z posledních dní. A že někteří jich mají víc než dost.

Své o tom ví i Petr Poláček. Jak se totiž ukázalo, rozpadlo se mu manželství. Prostřednictvím sociálních sítí to oznámila přímo jeho partnerka Kateřina, která aktuálně září v muzikálu Děti ráje.

Související obsah

​"Nebudu a ani nechci vypisovat jak jsme se milovali a jak došlo k tomu, že už pár měsíců netvoříme pár," oznámila. "Já za sebe děkuju všem, co v naší lásku věřili a podporovali nás," dodala.

Tanečnice a muzikálová herečka zprávu zveřejnila na instagramu už před dvěma týdny, zpráva se ale dostala do médií až nyní, po nedělním vystoupení. Co bylo příčinou krachu manželství, Kateřina neuvedla.

S Petrem Poláčkem si tanečnice vyměnila snubní prsten v druhé polovině roku 2017. V březnu 2019 se páru narodil syn Tobiáš.

Petr Poláček a manželkou Kateřinou a synem Zdroj: Profimedia

​SuperStar můžete sledovat každou neděli ve 20:20 na TV Nova. O týden dříve na VOYO. Všechny zajímavosti ze zákulisí i vysílání najdete na Novaplus.cz.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Souostroví Tonga zasáhlo dva týdny po výbuchu sopky silné zemětřesení

Souostroví Tonga v Jižním Pacifiku, které se ještě zdaleka nevzpamatovalo z výbuchu sopky a tsunami v polovině ledna, zasáhlo silné zemětřesení. Otřesy 6,2 magnituda měly epicentrum v hloubce 14 kilometrů pod hladinou moře asi 200 kilometrů od ostrovů. O následcích nejsou zatím informace, neboť spojení se světem je po sopečné erupci téměř přerušeno.

Krátká zpráva

Vzkaz teroristů o únosu Alda Mora byl vydražen za statisíce

Dvoustránkový tištěný vzkaz, v němž se levicová teroristická skupina Rudé brigády přihlásila k únosu italského expremiéra Alda Mora v roce 1978, byl v Římě vydražen za v přepočtu 635 tisíc korun. Morovo tělo bylo po 55 dnech nalezené prostřílené v kufru auta. Mnoho italských osobností označilo dražbu za nevkusnou s tím, že takový dokument patří do muzea, a nikoliv do nějaké soukromé sbírky.

Píše se na Deník.cz