Co nás čeká

Horoskop na pátek 3. prosince: Dnes musíte vynechat jednu věc

Horoskop na pátek 3. prosince: Dnes musíte vynechat jednu věc
Zdroj: Getty Images

Merkur ve Štíru nabádá hlavně k tomu, abyste se odstřihnuli od povinností. Luna s Marsem vytváří vynikající podmínky pro rodinná dobrodružství. Uvolněte se a odpočiňte si. Máte za sebou náročné období, tak úplně vypusťte práci a povinnosti!

Beran

První prosincový pátek strávíte po boku nejvěrnějších přátel, před kterými si nemusíte na nic hrát. Od srdce se zasmějete a zapomenete na náročné chvíle uplynulého týdne. Intenzivní prožitky slibují hlavně pohybové volnočasové aktivity, například tanec.

Býk

Souhra rodiny a přátel je v prosinci neskutečná. Díky tomu prožijete báječný volnočasový program, v němž se spojí všechno, co milujete. Můžete si snad přát lepší start víkendu? Merkur ve Štíru nabádá hlavně k tomu, abyste se odstřihnuli od povinností.

Blíženci

Pokud máte pocit, že byste dětem rádi něco předali, před víkendem je k tomu ideální prostor. Hvězdy tentokrát nemluví o materiálním zabezpečení, upozorňují spíš na důležitost komunikace a sdílení zkušeností. Jsou teď vstřícně naladěné vám naslouchat.

Rak

Nejvíce by vám vyhovoval den volna, který byste mohli strávit ve společnosti svých ratolestí. Jejich nezkažené vidění světa je to, co před víkendem potřebujete k naprosté spokojenosti. V tomto pátečním dni si můžete navzájem hodně předat.

MĚSÍČNÍ TAROT NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v prosinci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev

Skvělý pocit z dobře odvedené práce je nejlepší odměnou, jakou si po tomto pracovním týdnu můžete přát. Přesto to vypadá, že na vás čeká jedna třešnička na dortu. Vesmírní vládci slibují rozmnožení rozpočtu i šanci přestoupit do lepšího zaměstnání.

Panna

Byla by škoda zkazit si začátkem prosince dobrou reputaci. Pokuste se udržet nervy na uzdě a dál se chovejte, jako by se nic nepříjemného nedělo. Ledový klid je nejúčinnější zbraní, jakou můžete použít na své protivníky v zaměstnání i soukromí.

Váhy

Luna s Marsem vytváří vynikající podmínky pro rodinná dobrodružství. Ať se chystáte na návštěvu vzdálených příbuzných, nebo se vás ratolesti snaží přemluvit pro společnou sportovní aktivitu, báječně si to užijete. Je to příjemně osvěžující zážitek.

Štír

Pokud jste v uplynulém roce věnovali domácnosti náležitou pozornost, máte v adventním čase vyhráno. V opačném případě se pustíte do zvelebování rodinného hnízdečka. Cit pro detail a schopnost orientace v moderních trendech z vás dělají mistry oboru.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Pátek dnes patří řešení praktických rodinných otázek. Místo definitivního řešení se snažte zjistit, jaký mají názor jednotliví členové domácnosti. Obhlédnete terén a v prosinci vás nepřekvapí odlišná očekávání. Štěstí přeje připraveným.

Kozoroh

Kozorozi se chtějí bavit, poznávat nové lidi a rozšiřovat své obzory. Doma se proto neohřejete, využijete pozvání na narozeninovou oslavu nebo firemní večírek. Pokud jste bez závazků, riskujete maximálně dobrou pověst. A to vám momentálně nevadí.

Vodnář

Nápady na zútulnění domácnosti vám nedají spát. Přemýšlíte o případné přestavbě a dost možná si pohráváte i s myšlenkou na stěhování do lepšího. Realitní boom se dotkne i těch Vodnářů, kteří by nové bydlení zvažovali z čistě investičního hlediska.

Ryby

Atmosféra na pracovišti je stále velice proměnlivá. Našlapujte proto opatrně a věřte, že nálada nadřízených je nejistá. Pokud si tedy chcete vyhodit z kopýtka a trochu se pobavit, počkejte až na konec pracovní doby. Venku už s kolegy nic neriskujete.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnice D1 ve směru na Brno je uzavřena, důvodem je srážka několika aut

Dálnice D1 na Vysočině mezi 90. a 102. kilometrem ve směru na Brno je v současné době neprůjezdná. Důvodem je dopravní nehoda několika aut, informuje Policie ČR na twitteru.

Píše se na Deník.cz