Co nás čeká

Horoskop na sobotu 4. prosince: Novoluní ve Střelci přináší zásadní radu

Horoskop na sobotu 4. prosince: Novoluní ve Střelci přináší zásadní radu
Zdroj: Getty Images

Vaše intuice je dnes vlivem Novoluní ve Střelci velmi zesílená a díky ní vás vůbec nic nepřekvapí. Novoluní také přichází s příjemnou radou. Užívejte života plnými doušky a adventní čas využijte k odpočinku po boku těch, kteří jsou vašemu srdci nejbližší.

Beran

Jak začne první prosincová sobota pro vás, milí Berani? Dnešní Novoluní ve znamení Střelce přichází s jednou velmi příjemnou radou. Užívejte života plnými doušky! Adventní čas využijte k odpočinku po boku těch, kteří jsou vašemu srdci nejbližší.

Býk

Ozve se vám někdo, ke komu jste chovali hluboké city, ať už negativní, nebo pozitivní. Budete zvědaví, jak se mu daří, a napadne vás, zda s ním obnovit komunikaci, či nikoliv. Někteří lidé však žijí komplikovaně celý svůj život a nikdy se nezmění.

Blíženci

Doznívající marsovská konstelace může v sobotu přinášet ještě drobné mráčky do nálad Blíženců. Platí to hlavně pro jedince, které čeká pracovní víkend. Raději byste si natáhli nohy a odpočinuli si. Na druhé straně vás motivuje vidina zajímavého zisku.

Rak

Prosinec symbolizuje pro Raky měsíc splněných přání! Zamyslete se hned na začátku, co by vám měl vesmírný objednávkový servis doručit do konce roku a s jakými změnami byste rádi začali od prvního ledna. Šance na jejich realizaci jsou velmi vysoké.

MĚSÍČNÍ TAROT NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v prosinci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev

Vaše intuice je dnes vlivem Novoluní ve Střelci velmi zesílená a díky ní vás vůbec nic nepřekvapí. Pokud se nemůžete rozhodnout, jakým směrem se vydat, intuice vám správně pošeptá do ouška, jaká cesta je ta správná. Nikdo si dnes na vás nepřijde!

Panna

Duševní souhra s rodinnými příslušníky je tím, co vás v prosinci žene kupředu. Dřívější neshody jsou zapomenuty, vzájemně si důvěřujete a táhnete za jeden provaz. Zdá se, že adventní čas odstartujete v harmonickém duchu. Cítíte se spokojeně.

Váhy

V prosinci děláte čest svému znamení. Jste jako vesmírná kometa, která se na chvíli nezastaví. Milujete pohyb, vývoj a potřebujete, aby se kolem vás neustále něco dělo. Proto sezvete o víkendu přátele a užijete si legraci jako za starých dobrých časů.

Štír

Vlivem Novoluní ve Střelci si Štíři moc neodpočinou. Inu blíží se konec roku a přepětí je znát nejenom na vás, ale hlavně na vašem okolí. I Venuše se snaží uklidňovat atmosféru, ale veškerou práci za vás neodvede. Je nutné vykřesat ze sebe více trpělivosti.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Novoluní ve vašem znamení zesiluje vaši inteligenci a komunikační schopnosti. Hvězdy vám otevírají možnosti, o nichž se vám nesnilo ani v těch nejtroufalejších představách. Stále se radujete z výhodného postavení Jupitera v Rybách, které slibuje velkou expanzi.

Kozoroh

V posledním měsíci roku hledáte svou vlastní životní filozofii. Zatímco ostatní znamení nechávají změny až na leden, vy Kozorozi začnete s předstihem. Cítíte, že právě teď se vám otevírají cesty k nepoznanému. Dokážete porozumět věcem mezi nebem a zemí.

Vodnář

Prosinec symbolizuje v životě Vodnářů intelektuální růst. Venuše s Marsem zvou na procházku plnou duchovního objevování. Tajuplné cesty přinesou probuzení z rutinního života. Na spoustu věcí získáte jiný pohled a přestanete opakovat chybné vzorce.

Ryby

Pokud jste neměli kvůli vztahovým potížím čas na vlastní práci nebo studium, s dneškem přichází, i vlivem Novoluní, to kýžené období klidu, kdy dokončíte všechny své resty. Díky vyřešenému osobnímu životu zaznamenáte i úspěch v práci.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz