Co nás čeká

Horoskop na neděli 5. prosince: Dnes dosáhnete ke hvězdám

Horoskop na neděli 5. prosince: Dnes dosáhnete ke hvězdám
Zdroj: Getty Images

Slunce, Merkur i Jupiter se vám snaží vynahradit nepříjemnosti a problémy, jimiž jste v uplynulém měsíci prošli. Cítíte, že prosinec je vám zaslíbený a můžete dosáhnout ke hvězdám.

Beran

Neděle by měla patřit výhradně lásce! Prosinec probouzí beraní sexualitu a vy se konečně cítíte přitažliví. Nepotřebujete k tomu žádná kouzla ani afrodisiakální potraviny. Současný partner se vám znovu zdá atraktivní a chcete si ho urvat jenom pro sebe.

Býk

Slunce, Merkur i Jupiter se vám snaží vynahradit nepříjemnosti a problémy, jimiž jste v uplynulém měsíci prošli. Cítíte, že prosinec je vám zaslíbený a můžete dosáhnout ke hvězdám. Ať jde o lásku, rodinné vazby, nebo kariéru, dosáhnete ke hvězdám.

Blíženci

S příchodem Mikuláše vyhlížíte i šťastný den! Naordinujete si totiž nedělní program podle svého gusta a nenecháte se nikým a ničím vyrušovat. Domácí atmosféra vám nejspíš moc nevyhovuje, takže si pro dnešek seberete svých pár švestek a zařídíte se podle svého.

Rak

Venuše v Kozorohu dává prostor nezvyklé citlivosti. Můžete přehnaně reagovat na chování svých blízkých, jste vztahovační, a v lásce se může dokonce objevit i žárlivost. Než kolem sebe začnete kopat nožičkama jako umanuté děti, dopřejte si procházku.

MĚSÍČNÍ TAROT NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v prosinci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev

Snažte se o větší kontakt s rodinnými známými, kteří pomohou uklidnit atmosféru v domácnosti. Vyrazte si spolu na mikulášskou besídku nebo je pozvěte na návštěvu. Někdy je pohled třetí strany nezbytný, abyste si uvědomili, jak malicherné spory vedete.

Panna

Afrodité se snaží krotit expanzivní energii, která může udělat rotyku v mezilidských vztazích. Pro ostré slovo nejdete daleko, takže si naděláte zbytečné nepřátele. Nezapomeňte, že dnes je druhá adventní neděle – doba ke vzájemnému smíru a lásce.

Váhy

Intelektuální náboj svědčí nejenom podnikatelům, pozitivně se odrazí i na fungování Vah v soukromém životě. Jste ve vrcholné formě a můžete dokázat všechno, co si zamanete. Sršíte optimismem a humorem a jste jako tornádo, které strhne všechno kolem.

Štír

Dopřejte sluchu novým neotřelým nápadům ostatních. Druzí vám mohou doporučovat životní změny nikoliv proto, aby se vysmáli vašim konzervativním postojům, ale aby vám pomohli překonat těžší období, kterým procházíte. A změna je život, tak vzhůru do ní!

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Neděle je plná mikulášských událostí a setkání s inspirativními lidmi. Využijte advent k tomu, abyste začali znovu žít kulturně. Rozšíříte okruh svých známých, kdy se vám nové konexe budou hodit především z kariérního pohledu. Můžete expandovat.

Kozoroh

Mikulášská Venuše ve vašem znamení slibuje samé příjemnosti do vztahů i ekonomické sféry. Tato dobrodějka maximalizuje vaše síly, díky nimž jste ve správný čas na správném místě. Místo nedělního lenošení se chopíte nějaké práce navíc.

Vodnář

V domácnosti všechno klape jako na výbornou. S blízkými si notujete ve všech důležitých otázkách, a hlavně si z nich neděláte hlavu. Uvědomujete si, co je na světě skutečně důležité. Neřešíte, zda máte utřený prach, ale jestli jsou příbuzní spokojení.

Ryby

Na domácím poli to vlivem retrográdního Uranu vypadá na střetnutí několika přerostlých eg. Zdá se vám, jako by narůstal temperament vašich příbuzných a spolu s ním se komplikovala vzájemná domluva. Reakce na obou stranách jsou velmi intenzivní.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnice D1 ve směru na Brno je uzavřena, důvodem je srážka několika aut

Dálnice D1 na Vysočině mezi 90. a 102. kilometrem ve směru na Brno je v současné době neprůjezdná. Důvodem je dopravní nehoda několika aut, informuje Policie ČR na twitteru.

Píše se na Deník.cz