Zajímavosti

Velká radost u Jaromíra Jágra. Rodina se už těší na miminko

Velká radost u Jaromíra Jágra. Rodina se už těší na miminko
Jaromír Jágr | Zdroj: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

V rodině Jaromíra Jágra je důvod slavit. Pavlína Jágrová, influencerka a hokejistova neteř, je těhotná. Jednatřicetiletá kráska své těhotenství oznámila světu fotkou na svém instagramu.

Pavlínu Jágrovou zná instagram jako bloggerku, která se zaměřuje na módu a lifestyle. I proto mohlo být překvapením, když nečekaně uveřejnila fotku svého rostoucího bříška. To až doteď ve svých příspěvcích šikovně schovávala.

Otcem děťátka je její o čtyři roky mladší přítel Sebastian. Pohlaví miminka si zatím nechávají pro sebe, rovněž o jméně se chtějí rozhodnout až těsně před porodem.

Související obsah

​Pro příbuzné nejde o žádnou novinku. O těhotenství Pavlíny se dozvěděli už v srpnu hned poté, co si udělala těhotenský test. Svým sledujícím na instagramu radostnou zprávu sdělila ale až teď. "Chtěla bych vám všem strašně moc poděkovat za všechny gratulace. V životě jsem neměla tolik zpráv jako teď," napsala Pavlína.

https://www.instagram.com/p/CXG1aFuolqt/

Svého strýce tak Pavlína předběhla. Samotná hokejová legenda je bezdětná a ani roční vztah s o 22 let mladší modelkou Dominikou Branišovou nenasvědčuje tomu, že by se v tomhle ohledu mělo něco změnit. Jestli se Jaromír rozhodne svoji neteř dohnat, to se teprve uvidí.

jal, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz